Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

15 рідкісних світлин Джуді Гарленд

10 червня 2020

Якщо ви любите мюзикли, то велика ймовірність, що ви — фанат Джуді Гарленд. Жодна жінка класичного Голлівуду не проявила себе в цьому жанрі так яскраво, як Джуді, яка часто виступала з такими легендами, як Джин Келлі, Фред Астер і Ван Джонсон. Вони називали її «маленькою дівчинкою з великим голосом», але насправді її успіх здебільшого пов’язаний з надзвичайним талантом і неприборканою енергією, які артистка вкладала в кожну виставу.

Джуді Гарленд стала однією з головних фігур Голлівуду, починаючи з ролі Дороті в «Чарівнику країни Оз» і закінчуючи визначальною для її кар’єри роллю в різдвяній класиці «Зустрінь мене в Сент-Луїсі». Бурхливе особисте й професійне життя мало надзвичайний вплив на популярність Гарленд в індустрії впродовж усього XX століття. У день народження артистки Vogue UA вибрав 15 найкращих світлин однієї з найвидатніших зірок в історії кіно.

фотообзор · кино ·

Ще в розділі CINEMA

Популярне