Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Виставка «Божественні тіла: мода і католицизм» стала найпопулярнішою в історії

30 серпня 2018

Музей Метрополітен повідомив про мільйонного відвідувача виставки «Божественні тіла: мода і католицизм». Так, експозиція стала найпопулярнішою серед присвячених моді в цьому нью-йоркському музеї. Відвідуваність «Божественних тіл» перевершує за чисельністю кількість гостей виставки про Китай 2015 року під назвою Through the Looking Glass, а також тепер є третьою за популярністю після «Скарбів Тутанхамона» (1978) і «Мони Лізи» (1963). Ще один рекорд стосується розмірів експозиції, на цей момент вона одна з найбільших в музеї і містить 25 галерей, щоб обійти які – потрібно зробити вісімнадцять тисяч кроків.

Виставка Met Gala 2018: «Божественні тіла: мода і католицизм»

Куратор Ендрю Болтон розповідає: «Секрет «Небесних тіл» полягає в тому, що виставка передає дух католицизму не тільки через призму церковних шат, в тому числі наданих і Ватиканом, а й через fashion-образи, натхненні церквою – Versace і Balenciaga. Це добре пояснює неймовірну популярність «Небесних тіл», один мільярд католиків світу напевно схвильовані. Така можливість буває раз в житті».

Виставка Met Gala 2018: «Божественні тіла: мода і католицизм»

выставка · Met Gala 2018 ·

Ще в розділі Арт

Популярне