RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Мистецький арсенал і MARSALA випустили колекцію на честь українського футуризму

10 грудня 2021

Колаборація Мистецького Арсеналу й бренду Marsala натхнена виставкою ФУТУРОМАРЕННЯ, присвяченою українському футуризму. Ідея виставки — заново відкрити українське мистецтво початку XX століття й розповісти про те, як у 20-ті роки XX століття футуризм закріпився в усіх художніх напрямах: театрі, музиці, мистецтві, дизайні. Також виставка досліджує людину й суспільство, які в ці роки постають перед викликами епохи — соціальними, економічними, світоглядними.

Сучасний інтелектуал у великому місті — саме ця ідея лягла в основу капсули, що її розробили разом Мистецький арсенал і Марія Маслій, дизайнерка бренду MARSALA. Колаборація складається з моносережки, класичної білої сорочки оверсайз з принтом картини Казимира Малевича з колекції Мистецького арсеналу та двох варіацій худі.

 

«Для мене колаборація з музеєм — давня мрія, — каже дизайнерка Марія Маслій. — Ми хочемо привернути увагу до виставки, адже просторі зали Арсеналу — найкраще місце для прогулянок під час пандемії. Це дуже цікава й об’ємна виставка. Ми створили продукти-символи, ідеальні подарунки до свят та асоціації. Під час подорожей не менше за музеї я обожнюю музейні крамниці. Вірю, що нам вдалося створити естетичну й утилітарну пам’ять про зустріч із мистецтвом».

Ще в розділі Арт

Популярне