RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Лувр представить «Мону Лізу» в режимі віртуальної реальності

18 червня 2019

Восени 2019 року відвідувачам паризького Лувру пощастить ближче ознайомитися з легендарною «Моною Лізою». Шедевр світового мистецтва, який весь час перебуває під захисним куленепробивним склом, представлять у світі віртуальної реальності.
 

«Мона Ліза», 1503-1519

Лувр ніколи раніше не показував роботи в режимі віртуальної реальності, але до масштабної виставки, присвяченої 500-річчю від дня смерті Леонардо да Вінчі, паризький музей обзавівся високими технологіями. Так, у межах перспективи гості музею зможуть отримати унікальний досвід під назвою «Мона Ліза: за склом» (Mona Lisa: Beyond the Glass).
 

Відвідувачі виставки зможуть вдягнути VR-гарнітуру і увійти у віртуальний простір, де вони «зроблять крок» за захисне скло знаменитої картини. Такий досвід, що є результатом партнерства з компанією HTC VIVE Arts, обіцяє пролити світло на деталі знаменитого шедевра, приховані від неозброєного ока, і надати більше інформації про таємничу натурницю, чия особистість була предметом суперечок істориків протягом століть.
 

Компанія також надасть можливість зануритися у віртуальний світ «Мони Лізи» і тим, у кого немає можливості відвідати музей в Парижі. При наявності необхідної гарнітури подивитися на шедевр можна буде з будь-якої точки світу за допомогою служби цифрової передплати HTC VIVEPORT або інших VR-платформ.

Виставка, присвячена творчості Леонардо да Вінчі, триватиме в паризькому Луврі з 24 жовтня 2019 року до 24 лютого 2020 року.

предметы искусства ·

Ще в розділі Арт

Популярне