Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Девід Гокні – найдорожчий художник з нині живих

17 листопада 2018

90, 3 мільйони доларів – саме стільки невідомий колекціонер заплатив за роботу "Портрет художника (Басейн з двома фігурами)" Девіда Гокні на аукціоні Christie's у Нью-Йорку, тим самим, побив рекорд. 81-річний Девід Гокні став найдорожчим художником з нині живих. Стартова ціна картини була 80 мільйонів, і протягом 10 хвилин за неї боролися по телефоному два анонімних учасника аукціону.

"Портрет художника (Басейн з двома фігурами)

Девід Гокні – один з найяскравіших представників поп-арту, національне надбання Великобританії і один з найвпливовіших митців ХХ століття. Його роботи наявні у колекціях Tate Modern, Метрополітен Музею, Центру Помпіду та MoMa. Гокні прославився у 1970-х роботами, присвяченими каліфорнійським басейнам – символам гламуру, успіху і лиску. "Портрет художника (Басейн з двома фігурами)" написаний 1972 року, коли Гокні жив у Каліфорнії, і присвячений відносинам Гокні з художником Пітером Шлезінгером.

Девід Гокні

Раніше статус найдорожчого художника належав 63-річному Джеффу Кунсу, чий  "Повітряний надувний (помаранчевий) пес" продали на аукціоні Christie's за $ 58 млн.

искусство · предметы искусства ·

Ще в розділі Арт

Популярне