RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Поради Таро: що нам готує листопад

05 листопада 2020

Листопад — прекрасний час, щоб вчитися захищати свої межі. Водночас пам’ятати й про внутрішніх демонів, які заважають жити легко. Усвідомлений контроль емоцій і збереження спокою — ось головна порада таро для всіх знаків зодіаку.

Текст: Анастасія Талько @tarossvet

  ОВЕН — ВІДЛЮДНИК

  Нехай все йде своїм звичаєм. Не опікуйтеся над подіями. Пам’ятайте, що до великих результатів не приходять швидко. Ваше завдання — знати, чого хочете. А далі можна покладатися на долю.

  ТЕЛЕЦЬ — ПРАВОСУДДЯ

  За все в житті треба відповідати. Присвятіть місяць аналізу своїх вчинків. Зробіть висновки й змініть тактику. Створіть благодатний ґрунт з гарних справ.

  БЛИЗНЮКИ — ПОМІРНІСТЬ

  Не варто особливо розслаблятися. Комфорт — це добре, але тривалий брак рішучості може призвести до втрати ентузіазму. Спокійно, але впевнено стукайте у двері — вам обов’язково відчинять.

  РАК — КОЛІСНИЦЯ

  Що може бути приємніше за відчуття внутрішньої свободи? Тільки стан впевненості, що все йде за планом. Нарешті можна трохи розслабитися й перемикнутися на себе та родину.

  ЛЕВ — ВЕРХОВНА ЖРИЦЯ

  Можна довго вести подвійну гру, але рано чи пізно все ж доведеться робити вибір. Спробуйте подумати про це вже тепер. Зважуйте плюси й мінуси. Це допоможе ухвалити правильне рішення.

  ДІВА — ІМПЕРАТОР

  Тільки чітке розуміння кожного кроку дасть бажання взятися за нове. Не втрачайте можливості створити те, що може перевернути все ваше життя.

  ТЕРЕЗИ — БЛАЗЕНЬ

  Легко йдіть туди, куди раніше боялися навіть подивитися. Перед вами відкриті будь-які межі. Якщо хтось і може зупинити вас, так це ви самі.

  СКОРПІОН — МАГ

  Ви стоїте на початку довгого шляху. Потрібні будуть сили, тому не марнуйте їх на порожні розмови й непотрібні справи. Зосередьтеся. І нехай ніщо й ніхто не збиває вас.

  СТРІЛЕЦЬ — СМЕРТЬ

  Не шкодуйте ні про що. Все, що залишилося за спиною, — вже в минулому. Розкрийте руки перед майбутнім. Ви так давно про нього мріяли. Водночас пам’ятайте про сьогодення.

  КОЗЕРІГ — ВЕРХОВНИЙ ЖРЕЦЬ

  «Скажи, Вчителю, у чому сила твоїх знань?» — «У моєму вмінні визнавати, що їх бракує». Не зупиняйтеся в розвитку. Знайдіть те, що знову захопить вас, і присвятіть цьому найближчий місяць.

  ВОДОЛІЙ — МИР

  У вас є все, що потрібно для врегулювання будь-яких конфліктів. Скористайтеся миттю й скажіть те, що давно тримали всередині. Відчуйте полегкість без вантажу недомовленості.

  РИБИ — ЗАКОХАНІ

  Оточіть себе красою. Атмосферні місця, витончені форми, вишукані страви, стильні речі. Від цього всього не просто залежатиме гарний настрій, але й рівень власної значущості.

  гороскоп ·

  Ще в розділі Догляд за тілом

  Популярне