VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Леді Ґаґа — обличчя нового аромату Valentino

10 липня 2020

Коли Леді Ґаґа і модний Дім Valentino об’єднуються, трапляється диво. Згадати хоча б казкову рожеву сукню з пір’ям, яку вона вдягла на червону доріжку Венеціанського кінофестивалю у 2018 році, або блакитне вбрання на церемонії «Золотий Глобус» у 2019 році. Обидва витвори дизайнера П’єрпаоло Піччолі залишили свій слід в історії моди. Тепер же співачка підкорює світ краси як обличчя нового аромату Valentino Voce Viva.

Леді Ґаґа в сукні Valentino Couture

Новий парфум, який креативний директор П’єрпаоло Піччолі створив спільно з Valentino Beauty, має з’явитися в усьому світі у вересні 2020 року. Леді Ґаґа — голос нового покоління, вона й далі надихає мільйони людей і втілює свої мрії в життя. З Valentino співачку пов’язує більше, ніж просто італійське походження, Леді Ґаґа уособлює цінності модного дому та є символом поваги до індивідуальності й інклюзивності. «Будь собою, люби себе таким, як ти є, і ніколи не відмовляйся від своєї мрії», — говорить Леді Ґаґа.

Леді Ґаґа в сукні Valentino Couture

 «Леді Ґаґа уособлює свободу, самосвідомість, чисте серце. Її участь у цій кампанії вивищує символічну силу проєкту. Вона — ікона покоління. Її прагнення до свободи, пристрасть до мистецтва, самосвідомості й рівності — ті цінності, які близькі модному Дому Valentino. Я так пишаюся нашою співпрацею», — сказав П’єрпаоло Піччолі.

парфум · Valentino · Леди Гага ·

Ще в розділі Парфуми

Популярне