5 ароматів, щоби примиритися з осінньою погодою

20 вересня 2017

Vogue.ua обирає аромати, які допомагають насолодитися моментом тут і зараз, а саме - відчути всю красу осені 

Moncler Gamme Rouge

Аромати з гіркими і вологими нотами особливо гарні восени, коли вже пахне опалим листям, починаються дощі, повітря стає прохолодним, а небо - високим, прозорим і холодним. Цієї осені виходить ода англійському лісу, типово британські колони (одеколони) English Oak & Red Currant і English Oak and Hazelnut.

Фото до кампанії English Oak, Jo Malone

Композиції обох збудовані навколо терпкуватим, свіжої, деревної ноти англійського дуба, тільки перша відтінена порічками, друга - ліщиною. Варто тільки почати носити - зупинитися неможливо. Ноти дзвенять в повітрі й огортають ароматом лісу.

Гама засобів з лінійки The English Oak, J Malone

Червоне вино, незмінний компаньйон осінніх вечорів, - головна нота нішевого Bloody Wood by Les Liquides Imaginaires. Він навіює думки про старий маєток, де на дерев'яній терасі стоїть крісло-качалка з накинутим на підлокітник вовняним укривалом, на гачку висить мисливська рушниця, в каміні тліють дубові дрова, хтось гортає газету і пахкає трубкою, рудий сетер крутиться біля ніг, а келих наполовину повен - яким-небудь шато лафіт.

Bloody Wood, Les Liquides Imaginaires

Літня новинка Close Up Olfactive Studio дочекалася зіркового часу: в ній ніби зачинене сонце, що віддає спокійною, зрілою бурштиновою амброю. Розкриваючись, вона вивільняє ноти кави і спецій, підв'ялених вишень, білого тютюну і ласих, затишних бобів тонка.

Close Up, Olfactive Studio

Black Phantom, творіння Кіліяна Геннессі, - це торжество чорного гумору, казок і естетики нуар. По-перше, він заточений в лакову шкатулку (що навдивовижу нагадує могильну плиту) з черепом зверху. Страшно красиво. По-друге, на плиті - гравірування: "Memento Mori" ("Пам'ятай про смерть"). Ну і нарешті, його композиція - це казка жахів, на кшталт Кароліни в країні кошмарів Ніла Геймана: нібито і похмуро, але дуже затишно. За це відповідають три кити композиції - ром, кава і чорний шоколад. Ну так, і трохи карамелі, звичайно, - тішити внутрішню дитину.

Black Phantom by Kilian

Аромат нішевого бренду Le Galion 222 - це суміш дубленої шкіри, старих мохів, дубів-чаклунів, що шелестять кронами на вітрі. Шорсткий, сухий, він пахне лісом, грибами, деревами, прілим листям. Але нічого рустикального - з першого вдиху ясно: у нього аристократичне походження і здатність запаморочити голову.

222, Le Galion

English Oak & Hazelnut, Jo Malone
Black Phantom By Kilian
222, Le Galion
Bloody Wood, Les Liquides Imaginaires
Close Up, Olfactive Studio
Nuit de Bakelite, Naomi Goodsir

Більше краси - в Instagram @vogueua_beauty

Читайте також: 

Главные правила выбора парфюма при покупке

Лучшие ароматы, вдохновленные литературой

парфюм · ароматы · Нишевая парфюмерия ·

Ще в розділі Парфуми

Популярне