Як зробити живіт плоским: поради зіркових тренерів

23 липня 2018

Зіркові тренери розповіли Vogue UA, які вправи особливо хороші, коли треба зробити плоским живіт.

Гарлі Пастернак

Гарлі Пастернак – лос-анджелеський тренер, з яким тренувалися Майлі Сайрус,Мілла Йовович і Наталі Портман, Кетрін Гейгл і Аліша Кіс (повний список знаменитостей можна знайти на його сайті). Автор програми 5-Factor Fitness: п'ять сетів по п'ять хвилин інтенсивного навантаження.

"Організм запасає жир поверх абдомінальних м'язів, і втратити цей жир можна, лише якщо збільшити норму кроків до 16 тисяч в день і змінити режим харчування. Якщо потрібно зміцнити м'язи під шаром жирку, допоможуть прості вправи: планка і "супермен" (коли, лежачи на животі, одночасно піднімаєш і опускаєш руки і ноги). Можна сісти, підняти зігнуті ноги, відхилитися назад і, утримуючи рівновагу, доторкатися руками статі по обидва боки від тіла".

Вілл Торрес

Вілл Торрес живе в Нью-Йорку і працює персональним тренером. За його послугами часто звертаються топ-моделі, знаменитості, актори і музиканти. Під його керівництвом відновлювалася після пологів Джулія Рестуан-Ройтфельд. Вілл – засновник фітнес-ательє WillSpace, де пропонують ефективні і несподівані тренування.

"У своїх тренуваннях ми використовуємо безліч таких нюансів, про які люди просто не мають уявлення. Наприклад, мало хто звертає увагу, але при віджиманні м'язи пресу працюють дуже активно. Але ж в основі цих вправ – всім відома планка. Більш того, я б сказав, що, по суті, це планка в русі. Тому, вивчаючи віджимання, ми просимо клієнтів починати з планки: так м'язи живота і сідниць добре напружуються, і включаються м'язи-стабілізатори. Якщо цього не робити, то стегна падатимуть при кожному згинанні рук, а це означає, що тіло не активоване і не працює як слід.

Крім цього ми навчаємо гімнастичних рухів: горизонтальний вис, такий же вис, але лежачи, стійка на руках біля стіни. Все це робить м'язи тулуба суперміцними, а живіт – плоским. Зрештою, звичайні підйоми тулуба – це така нудьга!"

Оскар Сміт

Оскар Сміт – господар O-Diesel Studio в нью-йоркському Трайбеку, тренується з моделями, грає в сквош і баскетбол. Серед його клієнтів – Розаріо Доусон, Кетрін Макфі, Вел Кілмер, топ-моделі Марина Лінчук, Лара Стоун і Кетрін Макніл.

Оскар СмітPhoto: Matthew Pecora

"Найчастіше втратити декілька кілограм в проблемній зоні можна, якщо застосовувати серйозні кардіонагрузки і строгу дієту. Більшість досі не розуміє, що дієта – це головний ключ до стрункості поряд з тренуваннями, а одне без іншого не працює. Що стосується вправ, то мій метод – "олдскул": підйоми тулуба з положення лежачи, підйоми ніг, так звані зворотні скручування, коли з положення лежачи треба підняти ноги і сідниці. Їм немає рівних. Головний секрет – треба додавати кожного разу 5-10 повторень".

Більше краси – в Instagram-акаунті @vogueua_beauty

похудение ·

Ще в розділі Фігура

Популярне