5 ефективних вправ для ніг від Тетяни Рубан

27 липня 2018

Українська модель Тетяна Рубан, яка в різний час працювала з Пітером Ліндбергом, Енні Лейбовіц і Патріком Демаршельє, зараз живе в Києві, займається розвитком свого Cafe Select – одного з найзатишніших закладів в столиці, а недавно запустила фітнес-програму "Рубаноїд". Vogue.ua вона розповіла про ініціативу і показала п'ять ефективних тренувань для ніг, які допоможуть помітно підтягнути фігуру за найкороткий час.

Тетяна Рубан
Про тренування "Рубаноїд"

Тренування "Рубаноїд" з'явилися абсолютно спонтанно. На Драгомирова, 12 розташоване Cafe Select, де я проводжу дуже багато часу. В цьому ж будинку недавно розмістилися шоу-руми Milk Kids і The Room Number, якими займаються мої подруги Олена Масюткіна і Маруся Коваль. Ми багато говорили про ЗСЖ, тренування і спорт, і в якийсь момент вирішили провести заняття. До нас приєдналася ще Аня Козаченко і ми вирушили займатися. Природно, викладали все в соц. мережі і на наступне тренування охочих позайматися з нами стало більше. Також спонтанно з'явилася і назва "Рубаноїд". На ранок після першого тренування дівчата не могли піднятися, у них все боліло і хтось придумав це слово – рубаноїд. Мої тренування кругові – це мікс кардіо, сили і танців, щоб не було нудно. Нам не потрібне додаткове обладнання – тільки рушник і скакалка. Остання допомагає гарненько розігрітися. Я взагалі вважаю, що жіночому тілу не потрібен додатковий метал і тренажери. Воно красиве само по собі і власної ваги цілком достатньо, щоб привести його в тонус.

5 вправ від Тетяни Рубан

Тренування на ноги мої улюблені. Мало хто знає, що це найбільша група м'язів у нас в організмі – близько 50%, що дає змогу швидко спалювати велику кількість калорій і збільшити швидкість обміну речовин. Перед тренуванням потрібно обов'язково розігрітися. Це може бути біг підтюпцем або стрибки на скакалці.

ВПРАВА 1: Розігрів всього тіла. Вона допоможе йому розігнати кров, зміцнити м'язи пресу і рук. Зробити потрібно 15 разів.

ВПРАВА 2: Підйом ніг. Під час виконання цієї вправи важливо не забувати напружувати прес і піднімати ногу його силою. На кожну ногу слід зробити 25 разів.

ВПРАВА 3: Горизонтальні випади. Цією вправою ми закріплюємо результат минулого і опрацьовуємо додаткові м'язи ніг. Також вона добре опрацьовує м'язи ягодиць і спини. Один підхід – 24 рази.

ВПРАВА 4: Jumbo Jumps. Це дуже хороша вправа для всієї групи м'язів ніг, сідниць і пресу. Також під час її виконання добре прокачується спина. Робимо 15 разів.

ВПРАВА 5: Випади в стрибку. Мої дівчата називають цю вправу убивцею, а я жартома додаю: "жирів". Зробити потрібно 15 разів. Повірте, це не так легко, як здається на перший погляд.

Набір цих вправ – це один підхід, а зробити таких підходів потрібно три. Відпочинок між ними 10-15 секунд і знову в бій. Гарантую, якщо постійно і правильно їх виконувати – результат не змусить довго чекати!

Читайте також:

Уроки йоги от супермоделей: Наоми Кэмпбелл, Кристи Тарлингтон и Изабель Гулар 

спорт · фитнес · индивидуальные тренировки ·

Ще в розділі Фігура

Популярне