Сучасне мистецтво в магазинах мережі Бомонд

07 листопада 2017

Мережа "Бомонд" запустила проект "ArtБомонд", в якому підтримує українських митців. До 12 листопада їх роботами можна помилуватися прямо в магазинах мережі, включно з київським ЦУМ, "Океаном Плаза", Універмагом «Україна»

У рамках проекту художникам надана можливість реалізувати один зі своїх творчих задумів або виставити свої роботи в магазинах Бомонд. Так у них з'явилися нові площині для експериментів, а клієнти і відвідувачі магазинів отримали можливість насолодитися мистецтвом під час шопінгу.

Робота Анни Ходькової і Христини Ярош, засновниць графічної майстерні «Etching Room # 1»

У проекті взяли участь діячі сучасного українського мистецтва: Braty, клуб ілюстраторів Pictoric, творчий тандем Eazywayemp: Storaz і Sokewonder, Анна Ходькова і Христина Ярош (засновники графічної майстерні «Etching Room # 1»), Дмитро Кришовський, Ігор Гайдай і Максим Забродський. Проект триватиме до 12 листопада у всіх магазинах Бомонд в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі і Вінниці.

Відвідувачка перед роботами в ЦУМі
Braty

Близнюки Вася і Ваня Костенко, вони ж BRATY - українські графічні дизайнери, майстри колажу. Вони робили офіційні постери для Одеського міжнародного кінофестивалю 2015-2017 і Гогольфесту 2015 року. Для створення робіт брати використовують фотографії, журнали, акварель. «UKRAINE» - серія колажів, присвячених Україні. Брати Костенко зісканували зображення із старовинної книги і об'єднали їх традиційними символами й елементами природи та тварин. Серія «UKRAINE» стала переможцем премії графічного дизайну «UKRAINIAN DESIGN: THE VERY BEST OF 2014».

Eazyway emp: Storaz і Sokewonder

EAZYWAY emp - творчий тандем з Києва, заснований художниками Storaz та Sokewonder на початку 2015 року. Художники в основному творять на вулиці, займаються графіті та малюють полотна. Переважно вони стосуються урбаністичних сюжетів та класичних образів вуличної культури.

Робота Eazywayemp: Storaz та Sokewonder
Pictoric

Клуб ілюстраторів Pictoric - це спільнота ілюстраторів, дизайнерів-графіків та художників. Вони ініціюють спільні проекти та залучають до них талановитих художників з різних країн, щоби популяризувати сучасну ілюстрацію в Україні та за кордоном на міжнародних фестивалях і книжкових ярмарках.

Робота Pictoric
Анна Ходькова і Христина Ярош, засновники графічної майстерні «Etching Room # 1»

Анна Ходькова - художник-графік. У 2016 році разом з Христиною Ярош відкрила майстерню друкованої графіки EtchingRoom # 1, яка займається виставковою та освітньою діяльністю. Офорт, ліногравюра, колографія і монотипія - основні графічні техніки, з якими працює художниця. 

Ігор Гайдай

Ігор Гайдай заснував власну студію та галерею «КАМЕРА», а також видав три власні фотокниги «Українці. Початок третього тисячоліття» (1996-2003), «9 місяців + 3 дні»(2006-2008), «РАЗОМ.UA» (2004-2017). Над останнім Гайдай працює вже майже десять років. У ньому фотограф об'єднує безліч індивідуальностей: весілля, мотоклуб, група працівників шахти або заводу, міністерство, село. Він використовує принцип класного або сімейного фото (коли люди позують групою).

Максим Забродський

Забродський вивчав архітектуру та дизайн, закінчив Київську Академію медіа-мистецтв. Зараз готується до своєї персональної виставки в Парижі. У перервах робить невеликі графічні замальовки в змішаній техніці на папері та полотнах.

Роботами художників можна помилуватися до 12 листопада в мережі Бомонд. 

Бомонд в Ocean Plaza
Бомонд в Ocean Plaza
Бомонд в ТЦ "Украина"
Бомонд в ЦУМе
Бомонд в ЦУМе

Більше краси: Instagram @vogueua_beauty 

Читайте також: 

Мастерская Санты: магазин Бомонд в киевском ЦУМе

Топ-5 парфюмерно-косметических магазинов Киева

искусство · ЦУМ ·

Ще в розділі Б'юті-гід

Популярне