Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Б’юті-образи на шоу Valentino Couture весна-літо 2022

28 січня 2022

Valentino Haute Couture запам’ятається нам фантастичним кастингом, де були представлені моделі різного віку, статури й кольору шкіри. А також б’юті-образами, серед яких особливо вирізнялася сивина.

П’єрпаоло Піччолі вивів на подіум моделей — чоловіків і жінок — різних форм, розмірів, віку й національностей. Серед них — Адут Акеч, Маріякарла Босконо, плюс-сайз моделі Девін Гарсія та Ангір Амол. На п’єдесталі слави — сивочолі моделі Крістен Макменамі й Ганнелор Кнатс.

Піччолі заручився допомогою легендарної візажистки Пет Макграт для створення складних б’юті-образів. Очі деяких моделей були декоровані чорним пір’ям, щоб заримувати з пір’яними деталями колекції. Оксамитна шкіра моделей з легким сяянням, губи темні й готичні — насиченого ягідного відтінку.

За зачіски відповідав Гвідо Палау; вони були так само різноманітні, як і кастинг: чубчики, центральні проділи, пасма тощо. Всіх здивувала модель Френ Саммерс, що з’явилася в новому образі, з короткою стрижкою піксі замість своїх русявих кучерів. «Не думаю, що ідея намагатися бути подібним на вигляд до когось іншого — хороша», — сказав Піччолі в коментарі Vogue. У цьому й полягала мета показу Valentino Haute Couture весна-літо 2022 — походити тільки на себе.

Текст: Tish Weinstock 
За матеріалами vogue.co.uk


 

бьюти-образ · волосся ·

Ще в розділі HEALTH

Популярне