20 рідкісних фото молодого Алена Делона

Алена Делона, який народився 8 листопада 1935 року в передмісті Парижа, вважають одним з найхаризматичніших і найпривабливіших акторів усіх часів.

Жінки обожнювали його, а чоловіки хотіли бути схожими на нього. За свою кар’єру французький секс-символ знявся більш ніж у 140 фільмах, здебільшого в ролях поганих хлопців. Його персонажі стали настільки знаковими, що культові режисери — від Мартіна Скорсезе до Стівена Содерберга — приписували Алену Делонові створення різноманітних шаблонів для ролей, які почали застосовувати для написання персонажів у Голлівуді. Врешті, Делон прославився ще на початку 1960 років, зігравши вбивць та інтриганів у таких класичних фільмах, як "На яскравому сонці" — у 1999-му на стрічку зняли римейк "Талановитий містер Ріплі" — і "Леопард" Лукіно Вісконті. А найвідомішими картинами в його портфоліо вважаються "Самурай", "Рокко та його брати" і "Басейн".

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.