Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Чорний тюльпан: з чого складається гардероб молодого Алена Делона

08 листопада 2018

Ален Делон, який народився 8 листопада 1935 року, відомий серцеїд і кінозірка, завжди знав – щоб мати ефектний вигляд необов'язково одягати складні дизайнерські речі. Його повсякденний гардероб завжди вирізнявся простотою і стриманістю. Класика, яка і зараз залишається доречною, – хороший приклад того, як не застигнути на фото в безглуздих вбраннях.

Ален Делон і Ромі Шнайдер, Італія, 1959 рік

50 років тому не було мови про ефектну логоманію і вивертання ярликів для демонстрації свого статусу і достатку. Єдиною деталлю в гардеробі Делона, яка викривала його в любов до великих Будинків моди, були дорожні сумки і валізи Louis Vuitton. Які по суті завжди видавали в ньому хлопця з бідного кварталу, що раптово вибився в люди, а ще, можливо, слугували насмішкою над Ромі Шнайдер, яку він завжди називав «маленькою міщанкою».

Рауль Леві і Ален Делон в аеропорту імені Джона Кеннеді, 1964 рік

Звичайно, за ефектний одяг на знімальних майданчиках завжди відповідали художники по костюмах. Наприклад, для неймовірно красивого і драматичного фільму «Басейн» (1969) костюми створював легендарний дизайнер 1960-х Андре Курреж. Мінімаліст, модерніст і футурист, він був важливою частиною моди 1960 років. Таким же втіленням елегантних шістдесятих був і Ален Делон.

Ален Делон, 1964 рік

Однак, його шістдесяті були далекими від протестних рухів на вулицях Парижа, від розслабленої естетики хіпі і незрозумілого снобізму бобо. Делон, попри всю свою нелюбов до до буржуа, був уособленням хлопця з хорошої сім'ї з правого берега Парижа. При всіх його елегантних костюмах-двійках, бежевих тренчах і капелюхах борсаліно актор завжди вмів створити враження деякої недбалості, немов його зовсім не хвилювало, що на ньому.

Ален Делон, Джоанна Шимкус і Ліно Вентура, 1966 рік

При цьому, сірі вовняні піджаки на одному гудзику, брюки з високою талією, светри грубої в'язки кольору слонової кістки і пальта довжиною до коліна – завжди мали ідеальний вигляд на Алену. Секрет грамотної «посадки» таївся у тому, що Делон, навіть на початку своєї кінематографічної кар'єри, любив замовляти одяг в ательє. У повсякденному житті Делон носив прості ансамблі в сіро-блакитних тонах, для червоної килимової доріжки часто віддавав перевагу складним темним відтінкам. Найчастіше головним аксесуаром, крім вузької чорної краватки або капелюхів, була сигарета.

Ален Делон і Маріанна Фейтфулл у фільмі "Мотоциклістка", 1968 рік
Ален Делон і Ромі Шнайдер в Мюнхені, 1959 рік

Насправді немає великої таємниці в гардеробі Алена Делона. Не існує унікальних поєднань брюк і піджаків, чи колорблоків. Все, що носив актор, – це відмінно зроблений, ретельно посаджений на його фігуру, одяг. У фільмі «Прощай друг» (1968) на ньому перебільшено прості речі – біла сорочка, футболка і сірий плащ, а в «На яскравому сонці» є сцена, де він ходить по італійському ринку, в білосніжній сорочці з сигаретою в зубах і бежевим піджаком, недбало перекинутим через плече. По суті в цих предметах гардероба немає нічого надприродного і понад модного, але саме такі прості речі і вибудовують канонічний образ, краще великих лого і складних силуетів.

Ален Делон у фільмі "Сицилійський клан", 1969 рік
Ален Делон, 1969 рік
Наталі і Ален Делон з сином в Монте-Карло, 1965 рік
Наталі і Ален Делон з сином в Монте-Карло, 1965 рік
Ален Делон і Маріанна Фейтфулл у фільмі "Мотоциклістка", 1968 рік
Ромі Шнайдер й Ален Делон, 1961 рік
Софі Лорен, Ален Делон і Ромі Шнайдер на Каннському фестивалі 1962 року
Ален Делон і Ральф Нельсон, 1965 рік
Рауль Леві і Ален Делон в аеропорту Орлі, 1961 рік
Ален Делон і Ромі Шнайдер, 1968 рік
Ален Делон і Ромі Шнайдер, 1959 рік
Ален Делон на Каннському кінофестивалі, 1961 рік
Ален Делон в аеропорту Орлі, 1962 рік
Ален Делон на Каннському фестивалі, 1961 рік
Ален Делон на Каннському фестивалі, 1963 рік

Ален Делон ·

Ще в розділі Персона

Популярне