Українські дизайнери представлять нові колекції під час Тижня моди в Будапешті

Уже в 10-те Угорське агентство моди та дизайну (HFDA) організовує Будапештський центральноєвропейський Тиждень моди (BCEFW), одну з найвизначніших подій моди в регіоні, акцентуючи увагу на важливості партнерства. Завдяки тісній співпраці з організаторами Ukrainian Fashion Week, українські бренди, що представляли себе на київському заході, тепер матимуть можливість продемонструвати свої весняно-літні колекції в столиці Угорщини.

BCEFW

"Угорське агентство моди та дизайну постійно прагне підтримувати регіональних дизайнерів та зміцнювати взаємини між сусідніми країнами. Ми вважаємо гуманітарну допомогу надзвичайно важливою, тому для нас не було сумніву, що з нагоди 10-го ювілейного BCEFW ми хотіли б підтримати міжнародну промоцію українських дизайнерів. Ми допомагаємо їм представити себе міжнародній аудиторії, тим самим здобувши ще більше транскордонних зв’язків", – коментує Аніта Форінтош-Шукс, заступниця генерального директора Угорського агентства моди та дизайну.

BCEFW

Захід відбуватиметься з 29 серпня по 4 вересня 2022 року, перед міжнародними Тижнями моди у Мілані, Парижі, Лондоні і Нью-Йорку. "2022 рік — рік 25-річчя Ukrainian Fashion Week, тому ми підготували низку великих проєктів, які анонсували на початку лютого. Проте війна спалахнула вже за кілька тижнів. Ми дуже пишаємося тим, що, попри обставини, Ukrainian Fashion Week не пропустив жодного сезону. Але через серйозну війну в Україні дуже мало шансів, що 51-а подія UFW відбудеться. Тому ми запустили ініціативу Support Ukrainian Fashion, щоб підтримати українських дизайнерів та забезпечити представлення їхніх нових колекцій на міжнародних подіумах. Сьогодні мода відображає людяність і підтримку", – підкреслила Ірина Данилевська, засновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

BCEFW

Це не перша співпраця HFDA та UFW: українські дизайнери вже багато років беруть участь у Будапештському центральноєвропейському Тижні моди, а також в інших заходах і круглих столах, організованих Агенцією, але співпраці на такому рівні досі не відбувалося. Місцем проведення подіумних показів стане Музей образотворчого мистецтва – всесвітньо відомі картини та шедеври створюють унікальну атмосферу для представлення творів сучасної моди.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.