Бренд BEVZA випустив колекцію прикрас до Дня Києва

Цього року Києву виповнюється 1540 років, на честь чого український бренд BEVZA випустив лімітовану колекцію знакових прикрас.

До колекції аксесуарів увійшов кулон у формі листя каштана. Він виконаний з латуні в позолоті, емаль нанесена у двох варіантах, відповідних традиційним сортам каштанів в Києві. "Наша столиця завжди славилася каштанами, тому ми вибрали цей символ, надихаючись ретро супрематичними візуальними посиланнями", — коментують в BEVZA. Ззаду кулона також вигравіюваний пам’ятний надпис — "Київ 1540".

Друга знакова опція колекції — присвята київському метрополітену, який став місцем порятунку та прихистком для багатьох киян від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Жетони метро, які повністю вивели з обігу у 2020 році та замінили на пластикові картки, точно залишаться в пам’яті тих, хто користувався столичним метрополітеном. Саме тому BEVZA інтерпретував знаковий предмет столичного життя в прикрасу-символ. Кулон у формі жетона також виконаний з латуні в позолоті.

"Я — корінна киянка, й символізм цих речей для мене надважливий. Любий мирний Київ — це моє дитинство, юність, доросле життя. Київ — стародавнє величне місто, таке рідне, красиве, квітуче. Я пишаюся бути киянкою. Ці речі я створила як шану нашій столиці", — коментує колекцію аксесуарів дизайнерка та засновниця бренду Світлана Бевза.

Кадри рекламної кампанії були зроблені командою BEVZA під час прогулянки Києвом. Всі прикраси були вироблені в Україні в травні 2022 року.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.