Найкращі фото Єлизавети ІІ, зроблені на балконі Букінгемського палацу

Цього року королева Єлизавета II святкує свій платиновий ювілей на престолі. Вона стала першим британським монархом в історії, який відзначив таку дату. Сім десятиліть минуло відтоді, як вона зійшла на престол у віці 25 років після смерті свого батька Георга VI. З цієї нагоди vogue.ua зібрав найкращі фото королеви Єлизавети II, зроблені на балконі Букінгемського палацу.

Коронація Єлизавети II, 2 червня 1953 рік
1964 рік
Срібний ювілей, 1977 рік

Зовсім нещодавно, 2 червня, у Лондоні відбувся парад Trooping the Colour на честь дня народження королеви Єлизавети II. Герцог і герцогиня Кембридзькі приєдналися до королівської родини на балконі Букінгемського палацу, де розпочалося святкування. Кейт і Вільяма супроводжували їхні троє дітей, принц Джордж, принцеса Шарлотта і принц Луї. Вони вітали багатотисячний натовп, який зібрався в центрі Лондона з нагоди 70-річчя правління королеви. Ювілей також знаменує собою першу сімейну подорож до Великої Британії герцога й герцогині Сассекських з часу переїзду до Каліфорнії. Вони разом зі своїми дітьми Арчі Гаррісоном та Лілібет Діаною спостерігали за врочистостями Trooping the Color з офісу Букінгемського палацу.

1981 рік
Принцеса Маргарет, Єлизавета II та принцеса Євгенія, 1998 рік
Королева Єлизавета II та принц Філіп під час параду на честь Дня народження королеви, 2006 рік

Офіційний День народження королеви – 21 квітня, проте святкує вона його в першу суботу червня. Традиція походить від короля Георга II, який 1748 року поєднав щорічний військовий марш зі святкуванням свого дня народження, хоча народився він у жовтні. Відтоді правлячий монарх має можливість святкувати офіційний день народження влітку, тому що літо – ідеальний час для проведення параду. Цього року святкування збігається ще й з вихідними з нагоди платинового ювілею монархині.

Діамантовий ювілей, 2012 рік
Принц Вільям та Єлизавета II, 2015 рік
Платиновий ювілей, 2022 рік

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.