Деніел Редкліфф продає мантії "Гаррі Поттера" для допомоги Україні

Британський актор Деніел Редкліфф, відомий за серією фільмів про Гаррі Поттера, що ґрунтуються на книгах Джоан Роулінг, не залишився осторонь війни в Україні й вирішив допомогти сім’ям і дітям, які постраждали через російську агресію. У своєму Instagram-акаунті актор оголосив про продаж мантій та краваток чарівників з кіносаги. Усі вторговані гроші він передасть на допомогу українцям.

Деніел Редкліфф

Зірка "Гаррі Поттера" у сторіз і в шапці свого профілю в Instagram додав посилання на сайт, де можна придбати одяг та аксесуари чарівників різних факультетів Гоґвортсу. "Ми збираємо кошти на підтримку сімей і дітей в Україні. Частину коштів з кожної проданої мантії (доставка — безплатна) ми надішлемо на підтримку українських сімей", — ідеться на сайті Magicartz. Нагадаємо, що з першого дня вторгнення рф в Україну Деніел Редкліфф підтримував українців та закликав зупинити кровопролиття в нашій країні.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.