Найкращі beauty-моменти Кейт, герцогині Кембриджської

Після смерті королеви Єлизавети II Кейт Мідлтон, герцогиня Кембриджська, з чоловіком офіційно успадкували титули принца і принцеси Вельських. Згадуємо найкращі beauty-моменти Кейт.

Відтоді, як Кейт Міддлтон привернула увагу студента- принца Вільяма, минуло багато років. Сьогодні вона є однією з найбільш популярних та обговорюваних жінок. Особливо це стосується краси. Нова принцеса Вельська – муза для багатьох. Слід сказати, що вона завжди мала прекрасний вигляд — від часу, коли навчалася в Університеті Сент-Ендрюса до сьогодення. Наразі її грація, постава, манери та посмішка викликають лише симпатію та повагу. Якщо додати до цього виразні очі принцеси Вельської, її блискуче волосся та природний шарм, стає зрозуміло: перед нами – одна з найяскравіших жінок світу.

Нагадаємо, після смерті королеви Єлизавети II та сходження принца Чарльза на королівський престол, Вільям і Кейт офіційно успадкували титули принца і принцеси Вельських, які раніше мали король Чарльз III й покійна принцеса Діана. Зі слів представника палацу, принц і принцеса підходитимуть до своїх ролей "скромно, як вони підходили до своєї роботи раніше". Кейт "цінує історію, пов’язану з цією роллю, але, зрозуміло, захоче дивитися в майбутнє, будуючи свій власний шлях".

Раніше ми писали, що під час похоронної процесії Єлизавети II 14 вересня принцеса Вельська віддала данину пам’яті покійній королеві й надягла брошку Її Величності з діамантами та перламутровим листям, що складається з трьох великих перлин у центрі діамантового паве. Вважається, що Єлизавета II надягала цю прикрасу лише один раз – на концерт у Сеулі на свій 73-й день народження.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.