До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Максіспідниці для чоловіків — найрезонансніший тренд 2023 року

Від Gucci до Martine Rose — довгі спідниці з'явилися в усіх чоловічих колекціях сезону осінь-зима 2023/2024. Схоже, тепер це не просто дизайнерський бунт, а нова норма.

Gucci Menswear осінь-зима 2023/2024
Gucci Menswear осінь-зима 2023/2024

Реклама

Сьогодні побачити чоловіків у спідницях на подіумах — все одно що зустріти квіткові принти у весняних колекціях: звичне явище. Насправді спідниці настільки вкорінилися у чоловічій моді, що тепер щосезону вони з'являються у різних варіаціях: від міні до міді та максідовжини.

Etro Menswear осінь-зима 2023/2024
Etro Menswear осінь-зима 2023/2024

2023 рік присвячено чоловічим максіспідницям, і ясно одне: що вони довші, то краще. Звичайно, Gucci одягали хлопців у сукні та спідниці відтоді, як Алессандро Мікеле очолював бренд з 2015 року. Проте сезон осінь-зима 2023/2024 був іншим — чоловічі спідниці стали елегантнішими, практичнішими та вишуканішими. Їх можна вдягнути в офіс чи на прогулянку містом. Мартін Роуз вибрала більш розкішний підхід і продемонструвала одяг у стилі кінця 1980-х і початку 1990-х. В колекції британської дизайнерки можна знайти джинсові спідниці з подвійним підрізом і витончені атласні версії з поясом. А Марко де Вінченцо перетворив богемний стиль Etro на піратську естетику і представив різноманітні картаті кілти.

Martine Rose Menswear осінь-зима 2023/2024
Martine Rose Menswear осінь-зима 2023/2024

Хід думки зрозумілий — спідниці дійсно знайшли своє місце у чоловічій моді. Насправді цей факт неймовірно надихає, адже ставлення до цієї стереотипно жіночої речі остаточно трансформувалося. Спідниці швидко стали повсякденним предметом гардероба чоловіків та інструментом, який дозволяє їм якнайкраще виразити власну особистість та ідентичність. А тим консерваторам, яким абсолютно не імпонує ця тенденція, слід пам'ятати одне — зрештою, це просто спідниця.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.