UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Гурт The Rolling Stones виступив з українськими дітьми

17 июля 2022

Культовий британський рок-гурт The Rolling Stones під час свого концерту у Відні виступив разом з українськими дітьми — на одну сцену з легендарними музикантами вийшли колективи «Дзвіночок» і «Вогник». 

Фото: facebook.com/mickjaggerofficial

Юні українці виконали з The Rolling Stones їхній гіт You Can't Always Get What You Want на найбільшому стадіоні Австрії «Ернст-Гаппель-Штадіон». Концерт відбувся в межах європейського туру гурту Stones Sixty 2022. Тур розпочався 1 червня у Мадриді і має завершитися 3 серпня у Берліні. Фото з виступу гурт та його члени опублікували на своїх сторінках в соціальних мережах. 

«Ми чудово провели ніч! Дякуємо Відню та особлива подяка українським хорам – «Вогник» та «Дзвіночок», які приєдналися до нас для виконання You Can’t Always Get What You Want цього вечора!», – написав лідер гурту Мік Джаггер у соцмережі Facebook. Зазвичай You Can't Always Get What You Want рок-гурт виконує на початку концертів, проте цього разу артисти вирішили заспівати гіт як пісню на біс.

Фото: facebook.com/mickjaggerofficial

Гурт The Rolling Stone наголосив, що українські артисти спеціально приїхали до Відня з Києва заради спільного виступу. «Вони пройшли довгий шлях, щоб бути тут сьогодні ввечері», – зазначив про українських артистів фронтмен гурту Мік Джаггер. 

Фото: twitter.com/rollingstones

Нагадаємо, 8 липня британський гурт Coldplay виконав пісню «Обійми» українського гурту «Океан Ельзи». Пізніше під час свого туру Coldplay також заспівав з дитячим хором з Дніпра. 

музыканты ·

Еще в разделе CULTURE

Популярное