Білий — головний колір Тижня моди в Нью-Йорку

"Я не знаю, як ти це робиш", — нещодавно сказала мені подруга. На жаль, це був коментар не про мою здатність балансувати виховання двох маленьких дітей та роботу. Натомість вона мала на увазі те, як я постійно ношу одяг переважно білого кольору. Ідеальні білі сорочки, штани вівсяного відтінку, светри кольору слонової кістки — речі світлих кольорів переважають в моєму гардеробі. Моїм головним взірцем стала героїня Даян Кітон у стрічці "Щось та віддаси", яка безстрашно ходить по пляжу в білому образі. Окрім неї мене надихає й Керолін Бессет-Кеннеді, яка теж любила світлі речі й завжди мала в них бездоганний вигляд. Зокрема, в простій білій сорочці, яку вона зробила позачасова модним предметом, а не просто річчю для походу в офіс.

Даян Кітон у фільмі
Даян Кітон у фільмі "Щось та віддаси"

Очевидно, що світла кольорова палітра не надто підходить для перших стадій материнства, коли діти вважають вас їхньою серветкою чи полотном для мистецьких проєктів. Наприклад, хтось з дітей завжди мне мої сорочки й залишає на них плями від варення.

Керолін Бессет-Кеннеді
Керолін Бессет-Кеннеді

Так, любов до світлого одягу супроводжує безліч викликів і перешкод. Безумовно, я витрачаю занадто багато часу на миття рук. Я не сідаю на брудних лавах в парку. Я обережно поводжуся з їжею та напоями. Обираючи світлу палітру, ви стаєте на шлях селективного сарторалізму. І лише вам вирішувати, чи вам підходить такий стиль життя.

Tory Burch весна-літо 2024
Tory Burch весна-літо 2024

У будь-якому випадку, шоу на цьогорічному Тижні моди в Нью-Йорку довели, що білий — це колір майбутнього сезону весна-літо 2024.

Прихильниками світлих кольорів неодмінно сподобаються блейзери в Proenza Schouler, які мали досконалий вигляд в поєднанні як і з класичними штанами, так і джинсами. Український бренд Bevza представив розкішну й універсальну чисту білу сорочку. У Tory Burch також зʼявилися сніжно білі предмети одягу, які зачаровують чистотою ліній та крою.

Ось у чому полягає сенс білого одягу — він викликає особливі почуття. В ньому ви маєте дещо вишуканіший й водночас легкий та безтурботний вигляд. Так, є ризик того, що ці відчуття можуть зникнути через випадкову пляму від помідора черрі, але життя на межі також має свої переваги.

Proenza Schouler весна-літо 2024
Proenza Schouler весна-літо 2024

За матеріалом vogue.com.au

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.