Харківський кіт Степан зібрав понад 10 тисяч доларів для тварин з України

Найвідоміший український кіт Степан, за яким на сторінці в Instagram стежить 1,2 мільйона підписників, зібрав понад 10 тисяч доларів на допомогу тваринам в Україні, які постраждали від війни. Про це повідомила власниця Степана, Анна, в соціальній мережі улюбленця. "Дорогі мої друзі, я щиро вдячний за вашу чуйність і підтримку! Ми зібрали 10 тисяч доларів. Ваш внесок безцінний — завдяки вашій підтримці ми можемо забезпечити гідний догляд та лікування кожній тварині в Україні. Дуже дякую", — зазначено на сторінці Степана.

У повідомленні сказано, що кошти буде передане до благодійних організацій: фонду "Happy Paw", парку XII місяців у Київській області, гуманістичному руху UAnimals, об’єднанню "Плюшка" та Миколаївському зоопарку. Грошовий збір тривав за підтримки Всесвітньої організації блогерів та інфлюенсерів, а також Фонду сім’ї Загорій. Зазначимо, що Степан та його власниця Анна родом з Харкова. Через тиждень після повномасштабного вторгнення Росії їм вдалося евакуювалися з району Північної Салтівки. Нині Степан і Анна перебувають у безпеці у Франції.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.