До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Найкращі з найкращих: супермоделі різних часів на обкладинці Vanity Fair

Ажіотаж навколо феномену супермоделей продовжує зростати — вересневі обкладинки Vogue, вихід документального мінісеріалу на Apple TV, показ колекції Versace, який закрила Клаудія Шиффер, і тепер масштабне знімання в жовтневому числі Vanity Fair. Видання розмістило фотографію одразу з 21 моделлю, які свого часу досягли помітних успіхів в індустрії — наймолодша з них Міла Йовович, яка в грудні відсвяткує 48-й день народження, а найстарша — 79-річна Лорен Гаттон.

"Чому в епоху революції краси ідеальні жінки досі задають тренди? Цей випуск європейського Vanity Fair, який об’єднує Італію, Францію та Іспанію, ставить питання стосовно міфу про красу", — розповідають у виданні про ідею цього випуску і наголошують, що за останнє десятиліття ми навчилися цінувати різні тіла, форми та вік завдяки концепції краси, яка не може ігнорувати різноманітності. Також у числі багато розмірковують про те, що ми повинні навчитися уникати засудження, коли дивимося на красу інших людей і тіла інших людей. Худі чи пишні, відповідні чи ні, тіла інших людей — не наша справа.

Реклама

Обкладинка Vanity Fair, жовтень 2023
Обкладинка Vanity Fair, жовтень 2023

Окрім загальної обкладинки, видання представило обкладинки з кожною з моделей, але вже у чорно-білому виконанні. Так, незрівнянна Стефані Сеймур позує у напівпрозорій сукні у свої 55 років, для Йовович, навпаки, підібрали строгий образ, зробивши акцент на очі, Карла Бруні — саме втілення французького шику, а над усмішкою Лорен Гаттон абсолютно не владний час. Роздивитися все знімання можна за посиланням.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.