30 років по тому: Сінді Кроуфорд відтворила культову рекламу Pepsi

Сінді Кроуфорд вже неодноразово доводила, що супермодель у будь-якому віці залишається супермоделлю. Американка опублікувала у себе в Instagram відео, в якому повторює культову рекламу Pepsi 1992 з нею в головній ролі.

Сінді Кроуфорд у рекламній кампанії Pepsi, 1992
Сінді Кроуфорд у рекламній кампанії Pepsi, 1992

Лише у версії 2023 року вже 57-річна Кроуфорд виходить із кабріолету не за баночкою охолоджуючого напою, а за келихом коктейлю "Маргарита". Вона одягнена в ту ж білу майку та обрізані джинсові шорти, також розкішно виглядає та збирає захоплені погляди оточуючих. До речі, цей коктейль зроблений на основі текіли Casamigos, якою володіє її чоловік Ренді Гербер.

Коли глядач доглядає до кінця цю сценку біля легендарного El Cid у Лос-Анджелесі, то розуміє, що це початок кліпу реп-артистки Енджели Лакети Мур на пісню One Margarita, яка "випадково" штовхає модель біля барної стійки і вже починає свій перформанс.

Нагадаємо, що Сінді Кроуфорд вже не вперше цитує легендарну рекламну кампанію. Наприклад, у 2021 році 55-річна модель зробила це з благодійною метою – вона повернулася на теж місце з фотографом Девідом Ярроу, щоб повторити той самий кадр, а виручені від його продажу гроші передати Американській дитячій лікарні в Медісоні, яка лікує маленьких пацієнтів з лейкемією. Ще за кілька років до цього разом із гумористом Джеймі Корданом вони зняли пародійну версію реклами Pepsi, де Сінді ще раз продемонструвала, що супермоделі чудово вміють сміятися над собою і це прекрасно.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.