До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Софія Річі вагітна первістком

Через дев’ять місяців після того, як у квітні 2023 року Софія Річі та Елліот Грейндж офіційно стали чоловіком та дружиною, вони вирішили поділитися щасливою новиною — зовсім скоро вони вперше стануть батьками. Оголосити її пара вирішила в соціальних мережах, опублікувавши світлини вагітної Софії та інтерв'ю в американському Vogue. Над зніманням із зіркою працювала українська фотографка Юлія Горбаченко.

Софія Річі
Софія Річі

Реклама

"Я дізналася про вагітність дуже-дуже рано, — розповіла Річі. — Я була приблизно на четвертому тижні, якраз у Мілані у розпал Тижня моди. Збиралася на показ Prada і почувалася жахливо, але списала все на роботу і втому". У Лос-Анджелесі Річі попросила Елліота купити їй тести на вагітність. "Коли я зробила всі три тести одночасно, усі вони були позитивними. Ми були дуже схвильовані, обидва плакали. Це було божевільно та приголомшливо одночасно, і так важко було не кричати про це з дахів", — додала Річі.

Софія та Елліот поділилися цією новиною лише зі своїми батьками (і майбутніми бабусями та дідусями) коли вона досягла восьми тижнів. "Ми пішли до батьків Елліота, які живуть приблизно за п’ять хвилин від нас, і, здається, у мене в руках була коробка Hermès — і я сказала усім, що купила їм подарунки з Міланського тижня моди, — згадує Річі. — Усі зраділи: "Оооо, Hermes!" Але потім вони відкрили коробку, і в ній були всі три тести на вагітність. Так ми здивували всіх наших батьків. Спостерігати за тим, як їхня реакція змінюється від "Я от-от отримаю дорогий подарунок" до "Я от-от матиму онука", було дуже приємно".

Проте на загал Річі була рішуче налаштована якомога довше приховувати свій стан. "Вагітність — це справді страшно, і ви хочете захистити цей особистий простір. Я не здогадувався, що є стільки віх, які вам потрібно пройти, і стільки випробувань, які доведеться подолати. Для мене було дуже важливо захистити наше психічне здоров’я та наш простір як пари".

"За останні шість місяців я навчилася більше, ніж за все своє життя, — зізнається Річі. — Дізналась, на що здатний жіночий організм. Кожен тиждень приносить щось нове — стільки всього проходить наше тіло, і так цікаво все це відчути".

Вже відомо, що у пари народиться дочка під знаком зодіаку Близнюки. Для того, щоб дізнатися стать дитини пара замовила дві хлопавки: одну з блакитними, а іншу з рожевими кофетті. "Асистентка нашого лікаря-акушера віддала нам тільки одну з правильним кольором на позначення статі малюка усередині, і ми з Елліотом разом відкрили її. Обидва думали, що це хлопчик, і для нас це був справжній шок. Моєю мрією було мати доньку, Елліот теж дуже хотів дівчинку. Я думала, що для чоловіків дуже типово хотіти хлопчиків, але в нього є багато сестер. Це було так мило. Він дуже чутливий".

Оскільки Річі тримала вагітність у таємниці, вона зізналась, що не могла одягатися так, як хотіла, замість цього вибирала обʼємний одяг, щоб приховати свій живіт. "Тепер, коли ми це оголошуємо, у мене є стільки ідей, — каже вона. — Я взагалі не користуюся одягом для вагітних, я просто підбираю розмір. Також не купую повністю новий гардероб для цієї вагітності. Я придбала кілька пар штанів на більші розміри, але ношу ті самі куртки, светри та тренчі — тепер я можу розправити крила й полетіти, щоб трохи розважитися".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.