Звʼязок поколінь: нова колекція POUSTOVIT весна-літо 2023

Український бренд POUSTOVIT презентує нову колекцію, присвячену зв’язку поколінь та збереженню українських традицій. Вишивані сукні й сорочки, ніжні кольори, невагомі тканини з бавовни та шовку та традиційні для бренду квіткові принти – головний фокус нової лінійки.

Працювати над колекцією дизайнерка Лілія Пустовіт почала рік тому, коли треба було шукати підтримку для себе та всієї країни в тому справжньому, що тримає багато поколінь та може допомогти нації у складну годину. Цією ідеєю стало Дерево життя, що корінням тримається за традиції та історичну пам’ять, а гіллям уходить у світле майбутнє; на ньому сидить Сокіл-Родпершоптах та першобог світу, який символізує початок людства.

Саме ці мотиви можна знайти у білих та чорних вишиваних сукнях, які стали основою колекції. Важливою деталлю є нитки наче незавершеного шиття – це символ частково втраченого з корінням зв’язку, який сьогодні українці мають шанс відновити.

Дерево життя співзвучне з філософією бренду, який завжди звертався до теми розквіту природи та жіночності. Тому в колекцію увійшли не тільки нові інтерпретації традиційного українського вбрання, а й квіткові та ніжні сукні, характерні для POUSTOVIT.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.