SOVA x "Мавка. Лісова пісня": який вигляд має колекція ювелірних прикрас з нової магічної колаборації

Ювелірний дім SOVA в колаборації з українським анімаційним фільмом "Мавка. Лісова пісня" створив колекцію ювелірних прикрас, яка натхнена історією прадавнього магічного Лісу. Центральна ідея анімаційного фільму — "Світло подолає темряву" — ідеально відображає головну особливість колекції. Кожна прикраса оздоблена фантазійною смарагдовою емаллю, яка здатна розсіяти пітьму, адже світиться в темряві. Бренд SOVA вперше використав цю техніку, аби надати колаборації магічного звучання та відобразити історію чарівного Лісу.

SOVA x "Мавка. Лісова пісня"
SOVA x "Мавка. Лісова пісня"

Всесвіт Мавки багатий на потаємні сенси, і кожен його елемент ретельно продуманий. Орнаменти й символи — важлива складова української історії. У фільмі вони зображені на деревах, каменях, на героях і їхньому одязі. Один з таких символів — орнамент у вигляді спіралі, що уособлює циклічність часу та зміни.

У колекцію увійшли моносережки, кафи, каблучки, підвіс, кольє-трансформери та браслети, що виконані у білому та жовтому золоті. У колаборації втілені флористичні мотиви з рухливими елементами, що перегукуються з рослинами магічного Лісу, які колихаються від "мови вітру". Деталі у вигляді листочків відтворені як у прикрасах, так і на їхніх застібках.

SOVA x "Мавка. Лісова пісня"
SOVA x "Мавка. Лісова пісня"

Придбати прикраси колаборації SOVA x "Мавка. Лісова пісня" в магазинах SOVA можна буде з 20 березня, а зробити передзамовлення колекції можна вже на сайті sovajewels.com та в магазинах SOVA. Серед клієнтів, які оформлять передзамовлення, буде розіграно подарунковий сертифікат SOVA на суму 10 000 гривень. Розіграш відбудеться на Instagram-сторінці SOVA 20 березня. Більше прикрас дивіться у нашій галереї.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.