Який чудесний світ новий: люди та технології в новій колекції Coperni

Дизайнери Coperni Себастьєн Мейєр і Арно Вайан повертаються з черговим приголомшливим показом. На осінньо-зимову колекцію 2023/2024 їх надихнула відома байка поета XVII століття Жана де Лафонтена "Вовк і ягня", і щоб оживити історію на подіумі, вони переосмислили її кінець — і головних героїв. Моделі символізували ягнят, а вовків замінила зграя собак-роботів, символічний жест, який мав показати, як новітні технології та люди можуть працювати разом заради кращого майбутнього.

Вихід на подіум моделі Ріанни ван Ромпей, закутаної в ковдру, змістив акцент шоу на більш технологічний напрямок. За словами дизайнерів, 70% колекції було створено з перероблених матеріалів, зокрема з нейлону. Згодом робот-помічник притримав сумку Ліли Мосс.

Загалом уся колекція Coperni була наповнена духом сучасних технологій. Дизайнери представили сумку Swipe з метеорита, що впав на півдні Франції, куртку з нанесеним вручну зображенням робота і ягняти, створеним штучним інтелектом, і сумку, яка практично повністю повторює емодзі сумки в iPhone.

Себастьєн Мейєр і Арно Вайан
Себастьєн Мейєр і Арно Вайан

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.