До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Wonder випустили лінійку естетичних костюмів для дому та подорожей

Український бренд Wonder разом зі стилісткою Ольгою Терновою напередодні новорічних свят презентують спільний проєкт — лінійку естетичних костюмів для дому та подорожей. До колекції увійшли піжами розслабленого крою з ефектом жатої тканини, які складаються з широких штанів і сорочки. Комплекти доступні в трьох відтінках: золотому, блакитному і молочному.

Реклама

"Кожен день починається з того, що ми готуємося прожити своє маленьке життя. Тут і зараз. Потім може не бути. Наш стан залежить тільки від нас самих. Але є речі, які можуть допомогти. Для когось це вранішня кава з улюбленої чашки, а для когось… Впевнені, що такою річчю може стати піжама: з приємної на дотик тканини, оздоблена орнаментом-вишивкою" — каже про колекцію Ольга Тернова.

Робота над проєктом тривала майже 9 місяців. У пошуках основи орнаменту команда звернулася до архівів всеукраїнського депозитарію, понад місяць було витрачено на вивчення історії українських узорів та еволюції вбрання. Згодом усім отриманим знанням треба було надати нового звучання та реалізувати в одязі, який буде жити в гардеробі сучасної українки.

Пам'ятаючи про реалії, в яких ми всі живемо, команда вирішила звернутися до дівчат та нагадати, що кожна з нас тримає всередині себе цілий всесвіт. Костюми комплектуються особливими листівками. Кожна має свій сенс, який здатний підтримати і надихнути. Більше фото нової колекції дивіться в нашій галереї.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.