Улюблені бренди спідньої білизни французьких жінок

Якщо ви зазирнете всередину шухляди зі спідньою білизною француженки, ви знайдете колекцію делікатних мережив. Вони обирають білизну з тонких й м’яких матеріалів, які фактично зливаються з тілом, а не є просто окремим предметом одягу. Для французьких жінок білизна — це основа будь-якого образу, яку вони підбирають не менш ретельно, ніж сумку чи взуття, що найкраще пасуватиме до вбрання.

Fleur du Mal

Fleur du Mal створює спідню білизну з увагою до деталей й використовує нетрадиційний підхід до класичного мережива. Бренд часто застосовує техніку аплікації на прозорих матеріалах, тим самим створюючи нетиповий дизайн.

Bendon

Дизайн білизни Bendon перебуває на перетині романтики та невинності. Чуттєву мереживну основу бренд часто доповнює милими, іноді наївними, деталями.

Eres

Французький бренд Eres створює дещо мінімалістичну спідню білизну, яка ідеально обрамляє тіло. Часто виготовлена з ніжного тюлю й іноді прикрашена квітковим мереживом, спідня білизна Eres тримає форму завдяки досконалому крою та якісним швам.

Gucci

Французькі It-girls обожнюють спідню білизну Gucci з фірмовою GG-монограмою й нерідко одягають її як самобутню частину образу. У поєднанні з мішкуватими джинсами та шкіряною курткою топ з логотипом бренду додає жіночності й пом’якшує образ.

Bluebella

Ніщо не зрівняється з жінками, які носять переконливу спідню білизну й відчувають себе в ній впевнено та неперевершено. Якщо ви шукаєте спіднє, яке створюватиме такий ефект, неодмінно знайомтеся з пропозиціями Bluebella.

I.D. Sarrieri

Тоді як більшість жіночої білизни у французькому стилі має стриманий вигляд, коли йдеться про колір, спіднє I.D Sarrieri вирізняється сміливими відтінками.

Carine Gilson

Чудовий приклад того, як спідня білизна здатна перетворюватися на сексуальний одяг. Шовково-атласні комбінації з мереживною обробкою Carine Gilson також можна поєднувати з піджаком і туфлями на підборах.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.