До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Український Vogue презентує третє друковане число — осінь 2023

Осіннє друковане видання Vogue Ukraine Edition виходить із життєствердним гаслом "Воля до перемоги". У цьому є подвійний сенс — вперше в історії журналу редакція присвятила три друковані обкладинки трьом професійним спортсменкам. Найтитулованішу українську тенісистку Еліну Світоліну, попри її щільний графік тренувань, ми зняли в Нью-Йорку. В Європі та США сфотографували олімпійську чемпіонку з фехтування Ольгу Харлан та чинну чемпіонку світу зі стрибків у висоту Ярославу Магучіх.

Реклама

Видатні українські спортсменки демонструють найкращі результати в кар’єрі і формують новий порядок денний на міжнародній арені. Найтитулованіша тенісистка Еліна Світоліна з початком повномасштабної війни стала амбасадоркою державної фандрейзингової платформи United24 і голосом української спортивної дипломатії на міжнародній арені. В інтерв’юVogue вона ділиться історією тріумфального повернення на корт, а також деталями підтримки обдарованих юних спортсменів через власний фонд. Ольга Харлан розповідає, як підтримка нації допомогла їй подолати найважчу кризу в житті, а 22-річна Ярослава Магучіх розповідає про відповідальність здобувати найвищі нагороди для країни. Попри війну, біль та відчуття несправедливості вони впевнено йдуть уперед — і націлені на перемоги на наступній літній Олімпіаді в Парижі.

Еліна Світоліна
Еліна Світоліна

Ярослава Магучіх
Ярослава Магучіх

Ольга Харлан
Ольга Харлан

Vogue Ukraine Edition продовжує дослідження культурної ідентичності та тектонічних змін в українському суспільстві. У новому числі дизайнерка Ірина Каравай розмірковує про використання автентики в модних колекціях та про етику творчого висловлювання під час війни. У рубриці "Агенти змін" 23-річна Василіса Степаненко, яка цьогоріч отримала Пулітцерівську премію за репортерську роботу в окупованому Маріуполі, розповідає про моральні вимоги до журналістики. Тема колективної та культурної пам’яті — у фокусі спецпроєкту "Тіні незабутих предків". Співачка та музикантка Марія Квітка актуалізує український фольклор. Дослідник Максим Рохманійко реконструює історичні події та соціальні процеси через відтворення архітектурних просторів. Під його керівництвом команда Центру просторових технологій збирає свідчення про трагедію в Маріупольському драматичному театрі.

У відповідь на нагальні питання сьогодення у виданні вперше з’являється розділ Social. На "соціальних" сторінках Vogue зібрані історії матерів та дружин бійців полку "Азов", які чекають на повернення рідних із полону, та дослідження редакторки Дарії Слободяник про способи підтримки ментального здоров’я українців в умовах війни. На важливості цієї теми наголошує перша леді України Олена Зеленська, яка опікується національною програмою "Ти як?", і стала героїнею цього числа. У традиції великих соціальних знімань Vogue публікує чорно-біле портфоліо Степана Лісовського "Видимі" — воно присвячене українським дорослим та дітям, які втратили кінцівки.

Для осіннього числа головний редактор Vogue Ukraine Edition Веня Брикалін зустрівся з Катериною Осадчою. Телеведуча повертається на шпальти журналу, щоб розповісти про роботу громадської ініціативи "Знайти своїх" та співпрацю з владними структурами для створення ефективної юридичної бази для пошуку зниклих безвісти людей та повернення цивільних з полону.

Традиційно разом із осіннім числом виходить друком б’юті-додаток. Він присвячений темам краси, ментального здоров’я і піклування про емоційний добробут.

Осіннє число VogueUkraineEdition виходить друком 24 жовтня та доступне для передзамовлення наshop.vogue.ua вже сьогодні.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.