До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Український Vogue презентує літнє друковане число 2023 року

Нове видання Vogue Ukraine Edition присвячене молодому поколінню української креативної спільноти, яке прославляє країну на міжнародній арені. На його шпальтах зібрано рекордну кількість українських моделей — від уже знайомих зірок (Вікторія Люлько та Паша Гаруля з’являлися на обкладинці журналу раніше) до нових облич, які тільки починають свій професійний шлях. Усього у зніманнях цього числа їх понад двадцять.

Vogue Ukraine Edition, літо 2023
Vogue Ukraine Edition, літо 2023

Реклама

Фотографки з Києва Таня та Женя Постернак відомі своїми роботами для Chanel, Loewe та Jacquemus. За запрошенням Vogue разом із художницею з костюмів Міяко Белліцці сестри створили масштабне портфоліо за участі українських моделей в Парижі. У зніманні Class of 2023 вони зображені як ностальгійні герої рейвів 1980-х.

Автором друкованої обкладинки числа став німецький арт- і fashion-фотограф Патрік Бінерт. Це його друга робота для українського Vogue. Спецпроєкт "Повернення в Едем" він задумав як продовження фотоальбому Happy Springs ("Щасливі джерела"), який знімав, мандруючи півднем України впродовж п’яти років. Для цього числа Патрік відзняв серію інтимних портретів української молоді на фоні безкраїх ланів та водної гладі.

Редакція Vogue продовжує підтримувати модні таланти й відзначає імена, про які сьогодні говорить вся індустрія. У серії фотографа Яна Васючника модель Кріс Пономар мандрує міськими ландшафтами Варшави, вдягнена у вбрання з колекцій дизайнерів Світлани Бевзи, Маши Попової, Анни Октябрь та сталого бренду TG Botanical. Арткураторка Галина Глеба в есеї "Щоденник пам’яті" досліджує феномен нової української фотографії — і як створені раніше світлини набувають нового змісту в умовах повномасштабної війни.

У портфоліо "Агентки змін" зібрані історії героїнь, які популяризують сучасну українську культуру, науку та спорт. Серед них — диригентка та авторка нової академічної музики Вікторія Вітренко, режисерка музичних відео Таню Муіньо та фотографка Дар’я Свертілова, астрофізикиня Олена Компанієць та гімнастка Вікторія Онопрієнко. Це лише маленька частка яскравих, амбітних і талановитих людей, які щодня пишуть нову історію країни. Усім їм присвячене нове видання.

Разом з літнім числом вперше з початку повномасштабного вторгнення виходить друкований б’юті-додаток. Він висвітлює теми фізичного та ментального здоров’я, материнства, бодіпозитиву, тілесності та краси.

Видання доступне для замовлення на сайті vogue.ua та у вибраних точках розповсюдження в Україні.

Над обкладинкою працювали:

Фото: Patrick Bienert
Стиль: Venya Brykalin, Yana Yurevich
Зачіски: Chiao Chenet @Bryant Artists
Макіяж: Yulia Zalesskaya
Продюсери: Chloe Wilk & Matthieu Perdrizet @Western Promises
Асистент фотографа: Danil Kotliar
Асистенти стиліста: Max Hudzevich, Maria Lebedeva
Асистент парикмахера: Vedroso
Кастинг: Marta Bertman
Моделі: Pasha @System Agency, Nes @GIRL Mgmt, Yeva Khrapova, Daniil Kercz @Success, Artem Khramov, Kateryna Krasovska @Inter Models, Sasha @Elite Models, Diana @Rush Models, Danil Kotliar

Над б'юті-обкладинкою працювали:

Фото: Karolina Wilczynska
Стиль: Venya Brykalin
Зачіски: Eduardo Bravo
Макіяж: Yvane Rocher
Продюсер: Carry Gordeev
Асистент стиліста: Max Hudzevych
Модель: Olga Leventis

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.