До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Український бренд Poustovit святкує 25-річчя новою колекцією

Український бренд Poustovit показав нову весняно-літню колекцію, в якій дизайнерка Ліля Пустовіт звертається до власних архівів — бренд Poustovit якраз відзначає 25-річчя.

Реклама

Нова колекція — це квінтесенція естетики бренду, яка формувалася роками. Віддані шанувальники марки миттєво впізнають тут фірмову елегантність Poustovit, любов дизайнерки Лілії Пустовіт до диджитальнихпринтів та Києва. "Ми вшановуємо вічно зелений дух Києва, що невтомно відроджується щовесни, зображений у легендарному принті квітучих каштанів, — символі Poustovit, який випромінює надію та відродження. Цей сезон продовжує традиційні етнічні мотиви бренду та деталізовану графічну вишивку, що додають кожній моделі унікальності, а фактурні жакардові тканини створюють гармонію форм, надаючи впевненості та стабільності образам, — розповідають у Poustovit. — Витонченість шовку, доповнена дрібним квітковим принтом, ніжність суконь молочного кольору поєднується з етнічними деталями, застрочками та мереживами, що разом створюють атмосферу легкості та вишуканості, характерну для бренду".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.