Тіна Кароль випустила патріотичну колецію одягу

25 січня, в день свого народження, Тіна Кароль випустила патріотичну колекцію з брендом ONEBYONE, аби зібрати гроші для захисниць на фронті. Робота над капсулою тривала майже рік, а її головним натхненням стали сучасні українці – сильні, стильні та вільні.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Головною метою творчого тандему було вдягнути жінок сучасно та патріотично, показавши, як своїм зовнішнім виглядом вони підтримують ЗСУ та всіх, хто бореться за нашу країну. Краш-тест-колекція пройшла в умовах бойової готовності, в яких наразі перебуває кожна українка в повсякденному житті.Вільні створювати одну історію — слоган і головний меседж колекції. До лінійки увійшли трикотажні костюми та плаття, кардигани з принтом із трьох любих кожному українцю букв – ЗСУ, а також трендові балаклави, джинсова максіспідниця та чимало іншого.

ЗСУ. Такі важливі букви, що відомі малечі й дорослим. Захищати країну у лавах Збройних Сил України від початку повномасштабної війни пішли благородні чоловіки та відважні жінки. "Ми віддаємо шану героям, завдяки яким ми вільні творити нашу історію та розвивати рідну країну. А частину коштів, отриманих від продажу колекції TinaKarol x OnebyOne, буде передано на придбання термоодягу для жінок, які служать в ЗСУ", – розповідає співачка.


До візуального коду колекції було додано лелеку оригамі — символ надії, віри, незламності, а також цінності миру та сім'ї. Тогоріч Тіна Кароль відвідала музей миру в Хіросімі, де побачила маленькі паперові лелеки, що зробила жертва ядерного бомбардування, японська дівчинка СадакоСасакі. За народними віруваннями, бажання того, хто склав понад тисячу паперових пташок, мало виповнитися. Тому хвора на лейкоз дівчинка, молячись про зцілення, невпинно їх майструвала. Графічне зображення лелеки гармонійно доповнює речі з колекції, а також об'єднує під своїм крилом усі символи капсули.


Колекція TinaKarol x OnebyOne вийшла до дня народження Тіни. Для Тіни це особлива подія — оскільки це перша повноцінна колекція одягу від співачки. "Головний меседжкампейну — ми, українці, різні, але за цей важкий рік стали єдиним цілим, дихаємо в унісон, згуртовано йдемо до цілей, і творимо одну історію", — Тіна відверто каже, що саме те, як наші люди об’єдналися, хоч би де вони наразі перебувають, надихає найбільше.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.