Сила культури: ювелірний дім SOVA презентував колекцію прикрас CULTURE

Нова колекція CULTURE ювелірного дому SOVA відображає силу української культури в ювелірних прикрасах. В колекцію увійшли 8 діамантових прикрас у формі колосків, як нагадування про силу землі, своє коріння та незламне життя. Cережки, кольє, браслет, перстні та брошка виконані в жовтому золоті.

SOVA
SOVA

Колоски з жовтого золота ніби дозрівали під гарячим серпневим сонцем, набуваючи різних форм та вигинів в ювелірних прикрасах. Сережки відтворені у формі кола, злегка зігнутих ліній, а колосок на браслеті повторює вигин руки та ідеально лягає на зап'ясток. Особливість колекції — брошка у формі колоска з діамантами. Це символ, який століттями живе в історії українців й став уособленням сили української культури.

SOVA
SOVA

SOVA
SOVA

Аби показати силу культури в ювелірних прикрасах, арткоманда SOVA зобразила колоски акцентними, непохитними та сильними. Історично колосок — символ родючої землі, врожаю, хліба, який підтримував родини та цілі покоління. А зараз українська пшениця, зернова культура, дає життя людям далеко за межами України. Саме це сила культури, яку здатні відчути в усьому світі. Більше фото нової колекції прикрас дивіться в нашій галереї та на сайті бренду.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.