Ювелірний дім SOVA спільно з фондом "Повернись Живим" збирають кошти на розмінування країни

З нагоди Дня народження бренду, в період з 12 червня до 12 липня, ювелірний дім SOVA перераховує частину коштів від продажу прикрас, аби забезпечити дві саперні групи Сил підтримки ЗСУ.

Сьогодні Україна є найбільш замінованою країною світу. Міни, боєприпаси, що не розірвалися, саморобна вибухівка, залишена росіянами в українських містах, селищах і селах, становлять значну загрозу для людей і унеможливлюють відновлення нормального життя. Саме сапери першими потрапляють в деокуповані населені пункти, очищають вулиці та будівлі від боєприпасів, мін та вибухових пристроїв, що не розірвалися. Без допомоги саперів неможливий контрнаступ та звільнення територій. Отримавши транспорт з необхідним забезпеченням, групи розмінування стануть у рази мобільнішими та матимуть змогу опрацювати більшу площу замінованої території. На забезпечення однієї групи потрібно близько 1 200 000 гривень.

Проєкт є частиною ініціативи "Нам тут жити", мета якої – зібрати 175 мільйонів гривень на забезпечення 146 саперних груп Сил підтримки ЗСУ. Ці хлопці й дівчата працюють над знешкодженням мін і нерозірваних снарядів на деокупованих територіях України, а також у зоні бойових дій. Саперні групи будуть забезпечені всім необхідним для розмінування територій – новими пікапами, які забезпечать мобільність підрозділу, квадрокоптерами Autel Nanо +, для виявлення вибухівки, радіостанціями для зв’язку, саперними костюмами, планшетами з картами пам'яті, в які вноситимуть інформацію про небезпечні об’єкти, індивідуальними та груповими сумками саперів, металошукачами, підривними машинками та іншим обладнанням для розмінування.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.