Ремонтні роботи: Bobkova осінь-зима 2018/2019

Бренд Bobkova, який зазвичай асоціювався з монолітними сукнями складного крою в темних відтінках, останні два сезони взяв курс на світлий бік. В його колекціях стає все більше легкості й ба навіть кокетства, але при цьому залишаються фірмовий лаконізм та експериментальний крій.

Bobkova осінь-зима 2018/2019

У новій осінньо-зимовій колекції, яка присвячена ремонту, відчувається тяга до змін – чорний колір вже не є у Христини Бобкової головною домінантою на подіумі, вступаючи в діалог з білим, синім та світло-коричневим, силуети тепер не тільки приховують, а й підкреслюють, а аксесуари, як і раніше, привертають увагу.

Bobkova осінь-зима 2018/2019
Bobkova осінь-зима 2018/2019
Bobkova осінь-зима 2018/2019

Тема будівництва та ремонту командою Bobkova була вибрана не спроста – бренд в ці дні переїжджає до нового просторого шоу-руму, в якому працювати та створювати колекції буде ще легше. "Останні півроку слово ремонт постійно було з нами, – розповідає Бобкова. – І колекція вийшла відповідна: на манжетах можна розглянути сліди фарби, накладні кишені відсилають до будівельної уніформи, а форма чобіт нагадує про гумові робочі рукавички".

Bobkova осінь-зима 2018/2019

Подивитися всю колекцію.

Читайте також:

Напиши письмо: ARTEMKLIMCHUK осень-зима 2018/2019

Легкость бытия: Flow The Label осень-зима 2018/2019

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.