Новий погляд на косівську кераміку в колекції My & My

Натхненні новою хвилею уваги до рустикального стилю та української культури, а також спогадами з дитинства, проведеного на Заході України, дизайнерки бренду My & My, створили колекцію Vypal, що відобразила їхню спробу інтерпретувати та оспівати давні ремісничі традиції. Капсулу назвали на честь процесу, у якому народжується одна з українських спадщин ЮНЕСКО — косівська кераміка.

За основу палітри нового дропу MY x MY взяли природні кольори глини — молочний та коричневий. Нейтральну та спокійну гаму ніби "підсвічують" акцентні орнаменти, що додають речам ефекту справжньої кераміки: яскраві, симетричні, абстрактні та флоральні — саме такі зображення століттями прикрашають автентичні творіння косівських художників. Сукні та костюми, що увійшли до дропу, рясно вкриті синіми, зеленими, жовтими, коричневими та молочними візерунками, які втілилися у класичних елементах косівської кераміки: зубчику та підкові. Переплітаючись у нескінченні патерни, вони кодують давні сенси, що від покоління до покоління і донині передають косівські майстри й майстрині.


У колаборації з членкинею Національної спілки художників України, пані Іванною Козак-Ділетою, дизайнерки втілили її автентичні візерунки на всіх виробах колекції. Саме тому створені принти та вишивка унікальні, що надає речам ексклюзивності. Окрім одягу до дропу увійшли справжні результати випалу — нашийні прикраси косівської кераміки, що ідеально доповнять образ для будь-якої нагоди і додадуть штрих автентичності навіть найбільш сучасному вбранню.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.