Наступна ера: рекламна кампанія Christian Dior осінь-зима 2022/2023

Модний Дім Christian Dior та дизайнерка Марія Грація К’юрі представляють нову рекламну кампанію сезону осінь-зима 2022/2023, що відзначає "Наступну еру" — заворожливі портрети авторства італійської художниці Маріелли Беттінескі. Серія жіночих портретів, запозичених з історії живопису, – від XVI до XIX століття – стає вихідною точкою для роздумів про погляди, що визначали жінок від учора до сьогодні.

Christian Dior осінь-зима 2022/2023

Через об’єктив фотографки Брігіт Нідермайр моделі повторюють ці культові фігури, втілюючи експериментальну сміливість колекції серед приглушеного декору. Від одягу до аксесуарів, твори переосмислюють спадщину Dior, поєднуючи естетику й технології. Емблематичний жакет The Bar, прикрашений технічними вставками, був створений у співпраці з італійським стартапом D-Air lab, а деконструкція сумок Dior Bobby, Lady Dior і Lady D-Joy крізь призму сучасності підносить віртуозну майстерність ремісниць. Ці зображення, що символізують могутність, силу та пристрасть, є одою винахідливості Dior та поєднують минуле, сьогодення й майбутнє. Більше фото дивіться в нашій галереї.


Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.