Made in Ukraine: на Ібіці відбудеться великий літній поп-ап українських брендів

Поп-ап українських брендів ONE MRIA повертається — з 20 по 24 липня він пройде вже втретє. Цього разу познайомитися з новими колекціями Made in Ukraine можна буде на острові Ібіца. Домівкою для наших дизайнерів стане мультибрендовий бутік IKINITA.

У великому літньому поп-апі ONE MRIA x IKINITA беруть участь одразу 14 українських брендів — Gunia Project, Ruslan Baginskiy, Nomis, Anoeses, TTSWTRS, Hempful, The Coat, Frolov, Guzema Jewelry, Luna Ex, TG Botanical, Call Me Vintage, Total White, Atelier Handmade.

TG Botanical
TG Botanical

Ruslan Baginskiy
Ruslan Baginskiy

Atelier Handmade
Atelier Handmade

Guzema Jewelry
Guzema Jewelry

ONE MRIA — платформа підтримки українських дизайнерів, яку створили 2022 року Анастасія Єршова та Олена Кірова. Ініціатива покликана допомогти сталим і новим українським брендам інтегруватися у світову індустрію моди, сприяти відкриттю нових ринків та налагодженню комунікації з іноземними клієнтами.

"Ми завжди з особливим трепетом та увагою ставимося до підбору учасників, — розповідають Анастасія Єршова та Олена Кірова. — Нам важливі якість і різноманітність, щоб кожен покупець міг вибрати щось своє та познайомитися з широтою української креативної думки. Цього сезону ми робили додатковий акцент на бренди, сильні у створенні аксесуарів та образів для відпочинку — попереду ще половина літа та оксамитовий сезон, а ми вже зустрічаємо гостей на одному із найвідоміших світових курортів. Наша мрія — щоб гості поп-апу закохалися в ці речі та після повернення додому стали справжніми амбасадорами української моди".

Частина зібраних коштів буде передана на благодійні цілі — Masha Foundation та GoFundMe.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.