Легкість і жіночність: нова колекція українського бренду VOVK

З настанням літа руки мимоволі тягнуться до комфортних і легких речей, в яких буде приємно провести теплі місяці. Льон, бавовна і шовк стають головними супутниками в складанні модного літнього гардероба. Щоб поповнити свій повсякденний стиль актуальними моделями, пропонуємо звернути увагу на нову колекцію українського бренду VOVK, натхнену природою. Невагомі силуети, легкі і натуральні матеріали, яскраві кольори та романтичні принти стали основою нової лінійки, яка підкреслює тендітність і жіночність.

До нової колекції увійшли: молочний жіночний сет з принтом з різнокольорових сердець, який складається з кроптопу з обʼємними рукавами буф та мідіспідниці вільного крою, cоковита жовта сукня сорочкового крою, як символ тепла і світла, невагомі сарафани з оборками, багатоярусна мінісукня з батисту та елегантні блузи в богемному стилі в парі з широкими штанами з делікатних матеріалів. Лляні сукні та сорочки з авторською вишивкою — один з головних елементів нової колекції. Стилізуйте їх із блакитними джинсами, білими штанами або шовковими спідницями для повсякденних літніх образів.

"Все витримуюча земля несе в собі силу, яка є в кожній з нас. Ми об’єднані зі стихіями землі, здатністю оживати, цвісти знову і знову наперекір вируючим негодам. Коли світ йде перевертом і доводиться тримати опір, пам`ятай, що ти саме та, яка має дар зцілювати, як і природа. Живильна, вільна, безмежна, слідуюча за своїм бурхливим потоком та водночас випромінююча спокій природа, як і ти — дівчина. Дихай на повні груди, торкайся найвіддаленіших куточків своєї душі, сміливо проявляйся", — кажуть про колекцію VOVK.

Бренд представив відеокампейн колекції, яка уособлює легкість, жіночність та жагу до життя. Більше образів з літньої лінійки VOVK дивіться на сайті бренду.

    Не слідуй за модою — відчувай її

    Підписатися

    Ще в розділі

    Популярне на VOGUE

    Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.