Київська школа Schooll of Art x Craft запускає грантову програму

Школа української дизайнерки Лілії Літковської Schooll of Art x Craft відновила свою роботу після паузи та запустила грантову програму, щоб талановита українська молодь мала можливість отримати нові знання від професіоналів модної індустрії.

Лілія Літковська
Лілія Літковська

"Schooll of Art x Craft надає студентам вичерпний обсяг теорії та відпрацювання її на практиці, а також можливість знайомитися з експертами та переймати їхній досвід. Наразі триває набір на навчання за чотирма напрямами — "Дизайн у моді", "Бізнес у моді", "Методи дослідження та творчий пошук", "Архітектура моди". Навчальна програма охоплює три ключові напрями — творчість, ремесло та бізнес, кожен з яких є невід’ємною складовою повноцінної освіти, — розповідає дизайнерка Лілія Літковська. — Наші учні опановують принципи візуального мислення через вивчення історії, основ моди та засад креативного процесу, створюють перші капсульні колекції та отримують системне розуміння побудови бізнесу".

Лілія Літковська — дизайнерка, яка змогла збудувати відомий бренд самотужки, тому їй важливо не тільки ділитися знаннями, а й давати талановитій молоді розкривати свій потенціал. Саме тому цього року у Schooll of Art x Craft було започатковано програму грантів, щоб отримати якісну освіту у сфері моди могли якомога більше обдарованих початківців.

До 15 вересня можна подати заявку на навчання за грантовою програмою на курсі "Дизайн в моді". Отримати грант можна на конкурсній основі — відбір проводиться у два етапи, що включають розгляд кандидатів за анкетами та співбесіду з кураторами школи. Для участі у грантовому конкурсі необхідно заповнити анкету і написати мотиваційний лист.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.