Кейт Мосс — обличчя нового сезону Saint Laurent

Новий модний сезон точно пройде під знаком супермоделей. Поки соціальні мережі обговорюють обкладинки Vogue із Ліндою, Сінді, Крісті та Наомі, модний Дім Saint Laurent запросив не менш легендарну Кейт Мосс стати обличчям нової осінньої колекції. В об'єктиві фотографки Грей Сорренті британка позує в чорній сукні на одне плече.

У Кейт Мосс довгі стосунки з цим модним Домом — вона працювала з брендом на початку нульових, коли креативним директором Saint Laurent був її друг Том Форд, потім стала ідеальним втіленням андрогінної естетики, яку приніс до французького бренду ще один її друг Еді Сліман, а тепер приміряла ультражіночність у виконанні Ентоні Ваккарелло. Образ самої моделі в новій кампанії привабливий своєю простотою — складній сукні Ваккарелло протиставив природність і спокій. Практично повна відсутність макіяжу на обличчі та розслаблене укладання ідеально балансують цю річ "із характером".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.