До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

IENKI IENKI створив екіпірування для українки Антоніни Самойлової, яка втретє піднялась на Еверест

IENKI IENKI створив екіпірування для української альпіністки Антоніни Самойлової, яка втретє підкорила найвищу гору планети — Еверест.

Антоніна Самойлова
Антоніна Самойлова

Реклама

Антоніна Самойлова
Антоніна Самойлова

Перша українська альпіністка, яка тричі здійснила сходження на Еверест — Антоніна Самойлова розпочала підкорення гір ще у 2018-му році, зійшовши на найвищу точку Африки Кіліманджаро. Кожне своє сходження Антоніна присвячує Україні — традицію продовжила під час третього підйому на Еверест, для якого була одягнена у костюми від українського бренду верхнього одягу IENKI IENKI.

Антоніна Самойлова
Антоніна Самойлова

Сходження на Еверест зазвичай триває 40 днів, тому вбрання, яке на тобі, відіграє одну з найважливіших ролей: гори безжальні та вимагають уваги до кожної деталі. Спеціально для альпіністки команда IENKI IENKI розробила два комплекти одягу: яскраво-жовтий комбінезон для скелелазіння та двошарову куртку й штани для базового табору. Вбрання створювалося разом з Антоніною, щоб врахувати всі необхідні нюанси та забезпечити максимальну зручність в час сходження. Ця співпраця є другою частиною проєкту Advanced Research — в ньому IENKI IENKI ставить собі за мету впровадити в одяг найрізноманітніші передові технології, щоб вийти за межі можливостей.

Цього разу бренду вдалося досягти нового стандарту у сфері українського одягу для альпіністів: комбінезон Антоніни наповнений пухом, показник Fill Power якого сягає 950. Це забезпечує найкращу теплоізоляцію при найлегшій вазі, яка складає всього лиш 1800 грамів. Цей малий, порівняно з аналогами, показник є неймовірно важливим у контексті використання комбінезона в час підйомів на велику висоту в складних погодних умовах. Таке досягнення є прецедентом — напрацювання було перевірено практично та сертифіковано зі сторони IDFL (The International Down and Feather Testing Laboratory — організація, яка є найбільшим тестером і проводить близько 50 тисяч перевірок на рік).

Вбрання для перебування у базовому таборі створене з високоякісного гігроскопічного пуху, що забезпечує оптимальний захист від вологи, та легкої японської мембранної тканини 2L. Технологічна фурнітура з технологією aquaguard ™️ забезпечує оптимальну вентиляцію та захищає від вітру та вологи.

Фокусуючись не лише на утилітарному, а й на естетичному аспекті, команда IENKI IENKI прагнула зробити одяг для альпіністки максимально елегантним. Натхнення для візуальних рішень черпали зі сміливих кольорових комбінацій, які так полюбляла власниця культового стилю принцеса Діана. Яскравий рожевий та червоний колір віддають данину витонченості та водночас символізують про мужність й готовність долати будь-які перешкоди, про що свідчить кожне сходження Антоніни Самойлової.

"У 2022-му році я була єдиною з України, хто підняв наш прапор на Евересті — зійшла всупереч хвилюванню та страху, оскільки вважала себе не достатньо готовою до такого підйому. А тепер думаю, що можна зробити сходження на Еверест та встановлення українського прапору на вершині щорічною традицією", — роздумує Антоніна. В будь-якому разі, IENKI IENKI раді підтримати жагу до неймовірних сходжень найрізноманітніших масштабів — натхненні силою та стійкістю українців, бренд присвячує власні винаходи кожному, хто зі сміливістю в серці крокує назустріч екстраординарним пригодам.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.