​H&M Group знову відкриє магазини в Україні

Як повідомлялося раніше, ​H&M Group тимчасово закрила свої магазини в Україні 24 лютого 2022 року. Але зараз компанія перебуває в тісному діалозі з партнерами та представниками влади і планує поступово відновити роботу більшості своїх магазинів в країні з листопада 2023 року. "Минулі півтора року були складним для наших колег в Україні, але всі вони залишалися неймовірно сильними та стійкими. Після тривалих обговорень із глобальними та місцевими зацікавленими сторонами ми готові розпочати процес повторного відкриття більшості наших магазинів. Ми продовжуватимемо підтримувати наших колег, щоб відновити діяльність у найкращий і найбезпечніший спосіб і знову запросити наших клієнтів до магазинів", — заявив Мемет Арісой, регіональний менеджер регіону Східна Європа.

​H&M Group знаходиться у контакті з місцевими зацікавленими сторонами щодо того, як найкраще підтримати країну та місцеві громади у процесі їх відновлення. На додаток до попередніх пожертвувань на підтримку людей в Україні, ​H&M Group буде співпрацювати з організаціями на місцях і брати участь у програмах допомоги та відновлення. ​H&M Group продовжує стежити за розвитком подій у країні, водночас здійснюючи підготовку до повторного відкриття більшості магазинів, де це можливо. Безпека колег і клієнтів завжди буде головним пріоритетом. Інформація щодо відновлення роботи в конкретних локаціях буде доступна пізніше.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.