До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

GAPTUVALNYA створили благодійну колекцію вишиванок для фонду "Землячки"

До Дня вишиванки бренд GAPTUVALNYA створив ексклюзивні вишиванки з символікою ГО "Землячки", які уособлюють жіночу силу берегиню, дерево життя, єднання всіх жінок у єдину родину.

Руна, 25 років
Руна, 25 років

Реклама

Образ жінки-берегині в сучасному світі зазнав суттєвих змін. Тепер йдеться не лише про домашнє вогнище, а й про цілісність всієї української нації, культурні й історичні надбання цілого народу. Вишиванка трансформується з елементу національного одягу в потужний символ опору та героїзму українських жінок-військових.

Унікальну благодійну колекцію бренду GAPTUVALNYA, створену спільно з ГО "Землячки", продемонстрували захисниці до та після виконання бойових завдань у Донецькій області — Вільна Птаха, Тора, Руна та Косиця. Кожна з цих вишиванок відображає значущість національної символіки, цінностей та історії, які передаються з покоління в покоління. Кожен стібок і символ у цих вишиванках демонструє повагу та підтримку до жінок, які стоять на захисті нашої рідної землі.

Тора, 24 роки
Тора, 24 роки

Так, 34-річна Косиця стала уособленням "Сучасної Берегині". Її роль в суспільстві та армії набуває нового значення, де кожна жінка-воїн стає оберегом свого особистого фронту. "Сучасна берегиня — це сучасна жінка. Кожна оберігає щось своє: хтось — родину, хтось — країну, хтось — дітей, хтось — свій підрозділ". Операторка взводу безпілотних авіаційних комплексів, 26-річна Вільна Птаха, приміряла вишиванку "Дерево життя". "Мені дуже дико розуміти, що після цієї війни може не залишитися української культури, мови, пісні, традицій, вишиванок, писанок, нашої мови. Тому тут я захищаю все перелічене вище, щоб це все дісталося нашим нащадкам і вони були горді за те, що є українцями, і що вони мають цей титул, окроплений кровʼю, і будуть берегти цей титул і після нас", — розповідає захисниця.

Вишиванку "Родина" демонструє 24-річна Тара — медикиня кейс-еваку в "Госпітальєрах". "Я тут захищаю своє майбутнє, бо я знаю наше минуле. Я хочу, щоб наша країна процвітала, розвивалась. Саме за це я борюсь", — додає дівчина.

Вільна Птаха, 26 років
Вільна Птаха, 26 років

Косиця, 34 роки
Косиця, 34 роки

Усі кошти від продажу вишиванок підуть на пошиття жіночої тактичної форми у ГО "Землячки" для українських захисниць, що боронять нашу державу та культурний спадок для нащадків.

Фото: Михайло Палінчак

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.