FOR MOM: SOVA презентує капсульну колекцію з перламутром до Дня матері

До Дня матері ювелірний дім SOVA презентує капсульну колекцію з перламутром, яка отримала назву For Mom. Нова колекція прикрас відображає цінні спогади з мамою, які ми зберігаємо з дитинства. В серці прикрас — чотири різні символи — сердечко, метелик, чотирилисник та коло як символ сонця. Вони ніби вийшли з казкових історій, які нам розповідала мама в дитинстві. Колекція For Mom — про ніжність, що втілена в ювелірних деталях.

SOVA створили чарівну анімаційну історію про дитячі спогади, де символічний метелик пролітає над Україною. Найтепліші моменти складаються з ніжних обіймів мами та спогадів про місця нашого дитинства. Спогадів, що линуть над рожевим озером Херсонщини, карпатськими горами, пахнуть лавандовими полями. Адже кращі моменти дитинства — разом з мамою.

Колекція виконана з жовтого золота та ніжного тихоокеанського перламутру, що відображає природні мотиви, які ювеліри заклали в ідею колекції. До капсули увійшло 12 прикрас — сережки, кольє та персні-печатки, які ідеально поєднуються між собою.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.