До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Флагман: COVER випустили нову унісекс-колекцію

Український бренд COVER представив нову колекцію, якою задекларував своє нове розширене позиціонування — він стає маркою неокласичного одягу для жінок та чоловіків.

Реклама

"Із розвитком бренду я зрозуміла, що насправді стереотипи не прив'язані до гендеру, та усвідомила, що у нашому світі вони переслідують усіх. Рожеве — для дівчат, блакитне — для хлопців. Кухня — для жінок, бізнес — для чоловіків. Стільки поганого довкола відбувається саме через заперечення вибору інших. У сучасному суспільстві ми маємо святкувати індивідуальність кожного, а не намагатися влізти в рамки звичних шаблонів. Це надихнуло нас стати брендом для всіх. Ми ніколи не були суто про одяг, адже формуємо спільноту однодумців та хочемо допомогти їм знайти власний шлях", — розповідає Анастасія Федорова, СЕО та креативна директорка бренду.

Зміни бренд ілюструє новим дропом Flagman: це колекція костюмів, що символізують підтримку тих, хто перебуває на шляху самоприйняття. Під гаслом From Tradition to Transition, ці костюми уособлюють злиття традицій та сучасності, відображаючи перехід від минулого до майбутнього зі збереженням власної сутності.

Дроп характеризується українськими давніми силуетами в неокласичній інтерпретації, що перегукується зі східним мінімалізмом: у дроп ввійшли блейзери різної довжини для чоловіків та жінок, топи, штани та сорочки. Особливість колекції полягає в її функціональності — усі речі створені з однієї тканини і доповнюють одна одну для цілісного образу, а також комбінуються між собою.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.