До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Український бренд Anna October створив колекцію для J.Crew

Колаборація Anna October та J.Crew – це посібник зі святкування життя, жіночності, чуттєвості та впевненості. Колекція пронизана дещо кінематографічним баченням світу, який дизайнерка називає "casual drama". Головна героїня є водночас і режисеркою, і акторкою свого життя – вона вдягає сукню і робить себе особливою, як і все навколо себе.

Anna October x J.Crew
Anna October x J.Crew

Реклама

Колаборація є одою великій спадщині J.Crew, що цього разу переосмислена українською дизайнеркою Anna October. Анна насамперед тримала в уяві "жінку J.Crew" – її знають, люблять і прагнуть бути на неї схожими. Одночасно розкриваючи її чесність і заземленість, Анна додала їй свій брендовий почерк "date-ready", що легко читається в сукнях з елементами нижньої білизни. Яскравими деталями колекції стали довгі, тонкі бретелі та фігурна тасьма, бюстгальтерні елементи й відкриті плечі – улюблене місце для поцілунків. У затишних светрах, що є частиною спадщини J.Crew, Anna October використала елементи техніки печворк.

Anna October x J.Crew
Anna October x J.Crew

Anna October x J.Crew
Anna October x J.Crew

Anna October x J.Crew
Anna October x J.Crew

Що стосується матеріалів, то основою стали кашемір і сатин. Найдрібніші шви та деталі прискіпливо виконані з головною метою – зробити одяг, який стане улюбленим та таким, що довго служить своїй власниці. Всі елементи колекції вишукані, проте легко комбінуються та стилізуються. Одягайте молочну кашемірову максісукню, щоб спокійно попити чай вдома, або ж повністю розкривайте її святковість за допомогою вінтажних прикрас – все залежить від вашого настрою. Anna October x J.Crew – це запрошення на побачення із собою, друзями чи містом.

Кампейн колаборації відображає звичні вечорниці з Anna October Ladies: бешкетування, переодягання та позування перед камерою – і, звичайно, ошатний домашній декор. У головних ролях – сама Анна та її подруги.

Anna October x J.Crew
Anna October x J.Crew

Anna October x J.Crew
Anna October x J.Crew

Anna October x J.Crew
Anna October x J.Crew

Колаборація Anna October та J.Crew досліджує світогляд "casual drama" у своїй апогейній формі. Як зізнається Анна, вона сама є втіленням "casual drama". Кінематографічна романтизація гардероба допоможе і вам пронести цей настрій протягом дня. Витончені силуети бренду Anna October, що органічно зливаються з образом сучасної та сміливої героїні J.Crew – є зізнанням в любові до краси та унікальності жінки.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.